Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Még kb 5 év iskola aztán...

Még kb 5 év iskola aztán egyetem aztán munka, na ez az élet. Én ezt így nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet ezt élvezni? Annyira nyomorúságos ez az egész, miért kell ennek így lennie?

Figyelt kérdés

valaki azt mondja hogy "áhh én nem szeretek tanulni" nos ez az a mondat amitől én majd szét robbanok:@ hogyan meri ezt valaki ki mondani, az egész életemet "megsavanyítja" ez a monoton szörnyűség, mindig mondom nemáááár ez nem lehet ,miért kell így lennie?



bocsánat hogy olyan negatív vagyok ,keresem a pozitívumot de olyan kevés van belőle:(


2009. dec. 28. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Parancsolsz???
2009. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivan?!
2009. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdeztem.Nem teljesen értem........
2009. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak úgy az életről általánosságban
2009. dec. 28. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Vikinek hívnak?:D
2009. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj,amíg csak tanulnod kell.Ja és az egyetem is iskola ám.Nem kell,lehetsz munkanélküli,élhetsz kartondobozaban,akkor nem kell törődnöd semmivel.Csak majd nem lesz honnan idióta üzeneteket irkálni fórumokra,meg nem lesz egyértelmű a reggeliebédvacsora,meg egyáltalán nem lesz semmi sem olyan egyértelmű,mint most.És per pillanat pusztán annyit kell tenned hozzá,hogy tanulsz.K*rva nehéz tényleg.Érdekes módon ezek a dolgok akkor merülnek fel az emberben,amikor baromira unatkozik.
2009. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetem után meny dolgozni. Irtó izgi mikor kitalálod hogy a gázszámlát miből kéne fizetni.
2009. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

/az egész életemet "megsavanyítja"/


Tudod mi savanyítja az életet ha kiderűl a 20 éves családtagodról hogy súlyos beteg és 5 éven belűl lebénul.

Attól hogy lusta vagytanulni az élet nem lesz katasztrófa gondolkoz kicsit.

2009. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A munkát úgy lehet élvezni, hogy olyan munkát vállalsz, amit szeretsz. Sajnos a túlélés érdekében esetleg csak a pénzért vagy kénytelen munkát vállalni.

A tanulást úgy lehet élvezni, hogy sok újat tudok meg, megtudom ezt, megtudom azt, és jaj de jó, hogy tudom. Ez a hozzáállás a későbbiekben hasznos kutatói hozzáálláshoz vezethet.

2009. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez a monotonság jellemzi a legtöbb ember életét, nem csak magyar országon, hanem az egész világon, persze van ahol nehezebben, van ahol könnyebben élnek. Az embereknek csak egy töredékének sikerül úgy irányítania az életét, hogy korlátlanul azt tehess amit akar, a jó hír az hogy ez a lehetőség mindenki előtt nyitva áll, csak meg kell találni a hozzá vezető utat.
2010. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!