Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy ilyen ambícióim...

Normális hogy ilyen ambícióim vannak?

Figyelt kérdés
Fiatal felnőtt vagyok, és nem igazán mozgat olyan dolog hogy most elköltözzek szüleimtől saját lakásba, vagy albérletbe vagy mittomén, sokkal inkább az hogy legyen jogsim meg egy relatíve elég jó autóm.
2014. máj. 20. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mert ha otthon élsz de dolgozol és beadsz a közösbe akkor nem vagy élősködő. Ha viszont otthon punnyadsz és mindent a szüleid fizetnek akkor élősködő vagy. Na de most ide figyeljél. Jogsi az oké, szerintem hülye aki nem szerez jogsit amint lehet, nagyon hasznos. De egy relative jó autót meg kell fizetni. És nem csak meg kell venni, tankolni kell, adót kell utána fizetni, vizsgáztatni, szervizelni kell. Ha jól sejtem BMW Audi világába utazol relative jó autó néven. Ergo baromi drága alkatrész, qrvadrága gumik stb. Ezt is a szüleid fogják fizetni? Inkább alakítsd ki az életedet ne élősködj.
2014. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért tartod lényegesenbbnek az autót, mint azt, hogy elköltözz tőlük?
2014. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!