Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Altató gázzal álmodás?

Altató gázzal álmodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit bizarr kérdés, és nem, nem akarom magamat elaltatni altató gázzal, egyszerűen csak kíváncsi vagyok.

Előszóként én már lassan 2 éve foglalkozok tudatos álmodással [Aki tudja mi az annak oké, aki nem annak: tudatos-alom.hu]


És arra lennék kíváncsi hogy mikor elaltatnak ezzel a gázzal, akkor álmodik az ember?

Esetleg Nrem, vagy rem fázis bekövetkezik?

Ilyenkor van paralízis?

Köszi a válaszokat! :)



2014. máj. 24. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha fáradt vagy !
2014. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha fáradt vagyok? :D

Ezt kifejtenéd kérlek bővebben, mivel ez így nem mond túl sokat. :)

2014. máj. 24. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Dejó hogy mai kérdés (véletlen kérdéseket kérek.. :D )

Szóval nyilván az első válaszolónak igaza lehetne abban, hogy ha úgy alszol el, hogy valóban elaludná mert fáradt vagy akkor álmodhatsz.

De bármilyen régóta, és profin műveled a tudatos álmodást, altatásnál nem tudsz tudatosan álmodni, mert kikapcsolják a tudatodat.. a régi altatókkal pl kloroform, még volt rá esély, hogy valami megmaradjon a dologból, de a mostani altatáshoz használt gázok, illetve az altatószerek, nagyon ól be vannak keverve, hogy kikapcsolják a fájdalomérzetet, a tudattal együtt. Ha valami csoda folytán sikerülne álmodnod, nem tudnál tudatos lenni, és nem emlékeznél rá ébredéskor.

2014. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem altattak mér gyerek koromban.

Nos nem álmodtam semmit,egy kép van a fejemben mikor már vége a műtétnek és gipszeltek hogy felkeltem és az volt az első hogy élek e? :) Ez sokáig álomképként volt a a fejemben,utólag esett le hogy nem álom volt.Altatásnál amit tudni kell hogy mikor jössz le a cuccról akkor összevissza fogsz mindent beszélni...

És hogy hagy érveljek egy picit az altatás mellett.Nemrég műtötték a térdem...gerincembe a tűt rossz helyre próbálták meg beszúrni egymás után kb7-re talán sikerült nekik...Rémálom!nem kívánom senkinek sem hogy így félreszúrjanak,na meg azóta a hátamon megérzem a frontokat,és nagyon sokat szenvedtem a hátammal a kórházban is.

2014. máj. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Áhh, kezdem érteni.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :)

2014. máj. 25. 07:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Altatás veszélyes, ha nem indokolt nem szabad csinálni
2014. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6/6

És hogy félre szúrják az injekciót a hátamba többször is az nem veszélyes? Tudom nem Én vagyok ezzel az egyetlen,és nem az érzéstelenítőt szúrták amikor félreszúrtak.

Jó tudom altatásnál meg ott a kockázat hogy nem ébredsz fel többé.

2014. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem az a legnagyonn kockázat hanem az, hogy károsodik az agyad, és nem tudni hol.
2014. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
pl. elveszyted a heliesíró képessésged
2014. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

:)

Jó de altatásnál azért nem mindig altatnak!Előtte jól meg vizsgálnak mindenhogy,hogy egyáltalán az altató orvos bemeri e vállalni vagy sem,nálam magas volt a vérnyomás így altatás kilőve,de a műtéten is vaciláltak.Gondolom csak tudják hogy mikor jó az altatás,gondolom nem olyan mint a lottó,vagy igen?

Szóval azt mondod hogy a helyeszírászom elvesztem az altatás miatt? :)

2014. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!