Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az első munkátok?

Mi volt az első munkátok?

Figyelt kérdés
14L vagyok és nyáron szeretnék dolgozni. Erdekelne hogy ti hany evesen kezdtetek el dolgozni.. Es mennyi volt a fizetes ??
2014. máj. 25. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Először komolyan napszámban dolgoztam 16 évesen, meggyet szedtem 4000-ért 8 órába, nagyanyám szervezett be. Igaz, falun vagyok, szóval ez adott volt. Azután pedig diák-közmunka volt, napi 8 óra+1 óra ebéd, fél hónapra havi 35.000-ért.
2014. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Turkálóban voltam önkéntes 8 hónapig szombatonként.(Nem volt fizetés mert önkéntes munkáért nem jár). 16 voltam


Aztán 17 évese koromban egy piacon,hétvégente vagy alkalmakként.( Kb 10 000 Ft ért de ezt most átszámoltam mert külföldön dolgoztam) Tehát otthon kétlem hogy egy piaci dolgozó ennyit keresne.


Viszont a helyedben hasonló munkákban gondolkoznék mint ahogy írták gyümölcsszedés,esetleg gyárakban vagy tanyákon ha kell segítség,körül nézhetsz.Lehet máshová idősebbnek kell lenned.

2014. máj. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!