Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek szép női név a Virág?

Szerintetek szép női név a Virág?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:
hát nem is tudom.inkább az ibolya.
2014. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem inkább cigányos névnek tűnik.
2014. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
engem Virágnak hívnak kisgyerekként nagyon nagyon utáltam a nevemet, pedig tényleg mindenki azt mondta, hogy nagyon szép, nagyon különleges. Aztán mikor nagyobb lettem már szerettem, most is nagyon szeretem csak azt sajnálom, hogy a nagy Győzikézés miatt sokaknak már egy idióta kislány jut az eszükbe meg egyből az, hogy cigányos. Holott egy nagyon szép női névről beszélünk...
2014. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az nem az ami a kertben no??
2014. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:DDD Köszi a válaszokat!:))


Egyébként szerintem egyáltalán nem cigányos!:))

2014. máj. 26. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem adnám, de egyáltalán nem csúnya. Max. Győzike kisebbik lánya miatt lehetne ráfogni hogy cigányos, de szerintem ez hülyeség :D
2014. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem nagyon szép. Amúgy sem az Evelin, sem a Virág nem cigányos név attól, hogy Győziék gyerekeinek ez a neve. :D
2014. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha szépen ejtik akkor igen. A barátnőm is Virág és a mama mindig VirAAAg-nak ejti, és ez elég zavaró :D
2014. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak a győzike lánya miatt tűnik cigányosnak. Még kicsi voltam és akkor hallottam először ezt a nevet és egy kicsi cigánylányé volt. Sokáig nem is gondoltam, hogy rendes komoly névnek számít. És így a győzike lányával együtt két Virág nevű embert ismerek és mind a kettő roma.

Na de nem akarok megsérteni senkit, főleg a nevekkel nem is illik gúnyolódni, mivel nem az ember választja (szegény gyerek nem teht róla ha retardált a környezete vagy a szülei akik adják a nevet). De azért azt megjegyezném, hogy még mindig szebbnek tartom, mint az idegen nevet magyarul leírva és menőnek beállítva.

2014. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!