Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez nagyon gáz? Mit tegyek?

Ez nagyon gáz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy bulin részegen (de azért emlékszem rá, tehát nem volt annyira durva) szinte az összes titkomat elmondtam egy olyan embernek, akit ugyan nap mint nap látok, de nem beszéltünk sokat főleg nem ilyenekről. Ő is elmondott egy-két dolgot, amire nem büszke, de valahogy úgy érzem, én sokkal inkább kitárulkoztam, és most eléggé hülyén érzem magam. Ezek olyan dolgok, amiket ha minden ember tud, óriási pletyka lenne, rossz hírnevem lenne, stb. Ráadásul ezek olyan dolgok, amik az életem azon szakaszában történtek, amikor teljesen más voltam mint most, azóta megváltoztam, továbbléptem, és most úgy érzem megint, hogy nem tudok elvonatkoztatni a múltamtól. Nem dugnának nyilván börtönbe, nem olyan dolgok ezek, csak túlságosan nyíltan beszéltem a szexuális életemről, eddigi tapasztalataimról, és elég közönségesnek tűnhetek, ha ezeket megtudják.
2014. máj. 26. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Most már semmit! Bízz benne, hogy annak a másik embernek van annyi tartása, hogy megőrzi a bizalmas titkaidat.

És legközelebb tarts mértéket az ivásban.

2014. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Srapnel ***** válasza:
És? Vállald föl, bármi is az! Ha megtudják, akkor mi van? Valószínűleg a történelem során sokszázezerszer megtörtént már minden, amit csak el tudsz képzelni. Ha pedig azon túlléptél és el tudsz határolódni a múltbéli önmagadtól, az kifejezetten egy személyiségfejlődés, amit lehet, a téged esetleg bántók soha nem tettek meg. Ennyi az egész. Megtetted, elmúlt, megbántad, köszi, lehet más téma felé menni.
2014. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Srapnel ***** válasza:
Ja, meg hát szexuális téren. Ah. De Sade márki és társai.
2014. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!