Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik, hogy valaki eleinte...

Létezik, hogy valaki eleinte nem szereti, amit tanul, aztán megszereti (szak, szakma, ilyesmik)?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Rájössz, hogy a tananyagban számodra érdekes dolgok vannak, és saját kútfőből is konyítasz hozzá egy kicsit.
2014. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hááát ez elég ritka. Inkább ne kezdj olyanba, ami nem tetszik, csak anyádék rád erőltetnék.
2014. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Velem történt ez.

És félek, hogy önhazugság vagy valami ilyesmi.

Másik oldalról első évben csak alapozótárgyak voltak, második évtől szakmaiak, tehát....

Egy amellett és egy ellene, hogy őszinte a "szeretetem".

2014. máj. 31. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor végeztem a középsulival nem tudtam mit csináljak, kitaláltam magamnak egy nagyon szép hivatást, gondoltam miért ne. Megnéztem mi kell hozzá és mi kellett? Hát az a tárgy, amit talán a legjobban utáltam egész életemben. Aztán gondolkodtam a dolgon, rájöttem, hogy igazából nincs is okom utálni, megpróbáltam milyen megérteni. Mára ez lett az életem. Középiskolában bukdácsoltam ebből a tárgyból, egyetemen meg évfolyamelső vagyok belőle. Az ezoterikus népek szeretnek mindenféle ökörséggel jönni, ebből úgy általában egy igaz, az pedig az, hogy sok minden fejben dől el. Ha képes vagy a fejedben átírni a dolgokat, akkor semmi sem lehetetlen, ez csak rajtad áll. Ha meg akarod szeretni, akkor megfogod szeretni. Szóval szerintem igen, létezik.
2014. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


Az esetedben csak nem a kémiáról van szó?

2014. jún. 2. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Majdnem, fizikáról van szó. :D
2014. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor vmi mérnök leszel?

Mostmár érdekel.

Leírhatod privátban is. :)

2014. jún. 3. 14:05
 8/8 anonim válasza:
Igen!! én általános iskolában utáltam tanulni.. most 9.-es vagyok és imádok, mivel azt tanulhatom ami szeretnék lenni.. az építészet. Nagyon jó kis szakma.:)
2014. jún. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!