Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon sok minden érdekel,...

Nagyon sok minden érdekel, amit tanulok. Mit hozzak ki belőle?

Figyelt kérdés

Már gimiben is, és most egyetemen is azt vettem/veszem észre, hogy ha tanulok, akkor az érdekel - lehet, hogy csak a számonkérésig érdekel, az is lehet, hogy utána is, és ha vége a tárgynak sajnálom, vagy akár utána is nézek.

Úgy 80%-ban érdekelnek a tanult dolgok. Sokszor még a tölteléktárgyak is, amikhez undorral fogok hozzá, aztán rájövök, hogy végülis érdekes...


Egyébként is mindig van tudományos-műszaki dolog, ami nagyon érdekel, és annak alaposan utánajárok.

Persze nem a "kemény" része érdekel, hanem érdekességek belőle!


- Ez jelent-e valami rosszat?

- Hogy kommunikáljam mindezt jól? Például, hogy ne lássák rajtam...

- Mindenképp hátrányt jelent ez az emberek között?



Okos nem vagyok hozzá :( És a logikám se jó.


2014. jún. 2. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

- Ez az ég világon semmi rosszat nem jelent, sőt ez nagyon jó!!

- Miért akarod hogy ne lássák rajtad ha valami érdekel?!

- Ez az egyik legnagyobb előny amit az emberek között kaphatsz.


Ha érdekel valami meg tudod tanulni még ha nem is vagy kifejezetten okos, a logika meg sokmindenhez egyeltalán nem kell, emiatt ne aggódj.

2014. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!