Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másod éves egyetemista vagyok...

Másod éves egyetemista vagyok de már rájöttem, hogy nem érdekel az amit tanulok, emiatt nehéz rá szánnom magam a vizsga/zh felkészülésekre, lusta vagyok és motiválatlan. Mit kéne kezdenem az életemmel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

OKJ, szakközépiskola, az rövidebb és mozgalmasabb is az egyetemnél.

Vagy pihentesd kicsit a tanulmányaidat, amíg nyelvet tanulsz, vagy bármi mást, hogy ne ess ki a tanulási ritmusból. És aztán folytasd. Nem a legjobb megoldás, dehát látatlanban mit tanácsoljak?

2010. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak egy kis kikapcsolódás kéne minden napra, nem azt mondom, hogy buliba de egy séta vagy valami a futás felpörget talán attól jobban fog az agyad
2010. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok egyetemista van így vele. Az időnkénti elkedvtelenedés vele jár az egyetemmel.

Most egy új nyelvet ajánlok. Nyáron pihenj, és gondolkozz el azon, hogy nem mennél-e át egy másik szakra. Ha igen, akkor már ennek megfelelően menj tovább, mert képzeld, át lehet jelentkezni egy rokon szakra.

Ha az egész egyetemből van eleged, akkor hagyj ki két félévet, és keress valamit, akár OKJ képzést, akár munkát. Utána még visszamehetsz. Ha mégsem akarsz visszamenni, akkor ráérsz kiiratkozni.

2010. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem értitek, itt arról lehet szó, hogy megunta az egész szakot.. velem pont ugyanez van csak én okj-n vagyok. gondolkodom rajta h kimegyek külföldre dolgozni 1 évre, de hogy mit és hol? passz
2010. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!