Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodtam azt, hogy...

Miért álmodtam azt, hogy csókolózok egy olyan személlyel, akire sosem néztem ÚGY?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok, az elmédben összegyűlt információk, gondolatok, érzések ,a napközben befejezetlenül maradt történések, vágyak kivetülései, nem tudatos formában.
2014. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az álmod a valóságból építkezik, és akit álmodban látsz, az nem azonos a valós személlyel. A tudatod a segítségével egy helyzetet próbált ki. Tulajdonképpen magaddal csókolóztál.
2014. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez bárkivel előfordulhat, az álmokban elég nagy szabadsággal mixelődnek a dolgok.


Én is csókolóztam és szexeltem már igen változatos női hölgyekkel álmaimban és szó nem volt arról, hogy a való életben számomra legvonzóbb nők toplistája lett volna odaválogatva, hanem totálisan random személyek, sok esetben pedig teljesen arctalanok.


Volt olyan is, amikor az egyikkel úgy csókolóztam, hogy teljes lényem tele volt a tökéletességével... és nem is volt az ideálom a lány, nem egészen mellesleg akkor már 4 éve nem találkoztam vele.


Nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani az álmoknak. Szerintem sokkal lényegesebb, hogy mit váltanak ki belőlünk, hogy milyen ötleteket adnak, mintsem az, hogy valami jelentést, valami okot keressünk mögöttük.

2014. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 haccp válasza:
kivagy éhezve
2014. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem csókolózott volna álmában....
2014. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha még sosem gondoltál rá úgy és nem jön be, akkor valószínűleg valaki olyan iránt vonzódsz aki hozzá közel áll :)
2014. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!