Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan elmenek jövőre az...

Sokan elmenek jövőre az osztályból és én ennek örülök mert nem bírom őket és ezt valahogy megtudták szal most egy csomóan utálnak ráadásul még az LBmet is elvették és most nem is beszél velem pedig én naon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
LB?
2011. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már csak egy hónap kb addig kibírod
2011. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátod, hogy vették el? Beszélj vele.
2011. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valahogy férkőzz a közelébe és mond el neki amit gondolsz. Ha meghallgatés még mindig haragszik akkor nem is igaz barátnő:(
2011. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek <3
2011. ápr. 29. 15:06
 6/6 Bogee123 ***** válasza:
figyelj...én ugyanaz vagyok mint te. nekem is sokan elmennek tőlünk, énis örülök ennek, csak nekem nem tudták meg. az én LB-m soha nem mondaná el senkinek és csak egy meber tudná tőlem elvenni max de az se biztosan. kezdj el barátkozni azokkal lassacskán, akik ott maradnak pl. ezekkel a módszerekkel: bókolás, nyalizás, segítés, kedvesség, beszélgetés, egyetértés. Ez hidd csak el, be fog jönni! én is ezt csinálom majd, sok szerencsét, szorítok! :D :D <3
2011. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!