Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a legszebb csaj/le...

Hogy néz ki a legszebb csaj/leghelyesebb srác, akit valaha láttál?

Figyelt kérdés

Akár személyesen, akár itt gyakorin...

De nem híresség.



2013. márc. 6. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt gyakorin lehet látni az embereket? Nem is tudtam, ezentúl egész más aspektusban fogom használni az oldalt.
2013. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, azok közül, akik raktak ki képet.
2013. márc. 6. 14:39
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

A legszebb lánynak középbarna hullámos hosszú haja van, vékony alak, átlagos magas, zöld szemei, szép tiszta arca, hófehér bőre. Az öltözködése egyedi, vagány, nőies, stílusos, de semmiképp nem unalmas divatos.


Pasiból: szőke vállig érő tépett haj, világoskék szemek, nem túl magas, vékony, kisfiús alkat, babaarc. Sötét ruházat, hosszú bőrkabát.

2013. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
pasi: fekete haja van, sötétbarna szeme, kreol bőre (magyar). régen jártunk egy rövid ideig, de azóta sok év eltelt, kicsit meghízott, de még mindig a legjóképűbb pasi szerintem. "sajna" már külön életünk van, nincs esély, hogy újra összejöjjünk.
2013. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. bocsi, kimaradt, hogy kb. 175 cm magas, aranyos hangja van, és nagyon okos, tanult, rendes pasi
2013. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mint a barátnőm:)
2013. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
A leghelyesbb srácot egy nyaralás alatt ismertem meg, szóval a távolság, és a kommunikációs nehézségek miatt nem alakult ki semmi. Magas, kb 185cm, vékony testalkatú, nem kigyúrt. Vállig érő szőke haja, és szürke szemei vannak. Az arca szinte már nőies, szabályos alakú szemek, telt ajkak, egyenes orr.
2013. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Férfi, Németországban Oktoberfesten láttam. Magas, rövid szőke haj, gyönyörű kék szemek, bajor népviselet.. 25 év körüli talán. Azt hittem helyben elájulok, pont az esetem volt, azóta is hasonlót keresek..:)
2013. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

több nagyon helyes srác is van, akit valaha láttam :)


szépségi sorrendben irom le őket:


1. német pasi a tescóban. soha nem fogom elfelejteni. valami fekete zakót tartott a kezében, sötét haj, és sötétkék szemek. soha nem láttam hozzá hasonló tekintet. :)


2. csak internetről ismerem. 185 cm magas kb, vékony sötétszőke haj, gyönyörü szürkéskék szemek, hibátlan fogak. a mosolya nagyon hasonlit az enyémhez. soha sehol, még képen sem láttam annyira tiszta arcot, tekintetet, mint az övé. a legtisztább arc, amit valaha is láttam. :)


3. az én pasim. kb. 176 cm magas, vékony de izmos, zöld szemek (amolyan veszélyes, vonzó pillantás), szabályos vékony száj, picit hosszabb orr, de vékony, és feketés vagy sötétbarna haj, barna bőr.


4. a volt osztálytársam. (aki mellett mellesleg úgy éreztem magam, mint aki bedrogozott). ő is magas, vékony, hatalmas nagy sötét szemek, nyilt, barátságos tekintet. sötétbarna haj. és izmos, vannak kockái is a hasán. sajnos nem beszélgettem vele.


igazából a közös bennük, hogy mindegyikőjünkek karakteresen szép különleges arca van. de a legtisztább arca, a 2. van.

2013. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legszebb lány szerintem egy volt osztálytársam: Vékony alakja van, viszont picit alacsonyabb. Szőke haj, türkizes szem, szép arc, szép bőr, jó stílusérzék.


Leghelyesebb fiú: Még nem láttam.

2013. aug. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!