Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? 16/l (lent)

Mit tegyek? 16/l (lent)

Figyelt kérdés
Alig van érdeklődési köröm,a könyvek,pszichológia,filmek(többnyire romantikus),zenék,1-2 költő versei,de egyrészt ez kb senkit nem igazán érdekel,másrészt ezekről sem nagyon tudok mit mondani,és szerintem főképp ezért nincsenek barátaim.

2014. jún. 5. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Pszichológia érdekel?

Lehet hogy még nem próbáltál ki mindent!

Próbálj meg minél több mindenbe bele kóstolni egy picit,hátha valami megtetszik!

Amúgy nem egyedüli csaj vagy aki a csöpögős filmeket szereti szerintem :) Amúgy elképzelhető hogy csak rossz közegben vagy...Még csak 16 vagy,nem tagadom nekem barátaim nem is voltak szakközépig,valaki meg huszonévesen a melóhelyen ismeri meg az igazi barátját vagy később vagy előbb.

Ha tényleg érdekel a pszichologia akkor nézz egy picit utána,hátha van olyan hely ahol tágíthatod picit a tudásodat a témával illetően,pl ha van valahol továbbképzés vagy tanfolyam vagy esetleg valami más...

Ezeken kívül más tényleg nem érdekel?

2014. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,valamit kihagytam,a nyelvtanulás,nyelvek érdekelnek még,de amúgy más nem nagyon,max rövidtávon.
2014. jún. 5. 10:41
 3/6 anonim válasza:

Senkit nem érdekel? Dehogynem. Ezért van az egyetemeken, bölcsészkaron nyelvészet és irodalom. Ne feszélyezzen az, hogy ez mást nem érdekel, ez a te életed. Ha ezeket tényleg szereted, akkor ahogyan azt az előzőek is javasolták keress olyan dolgokat, amik ehhez kapcsolódnak.

Irány a könyvtár, netes oldalak, ahol ezekről tudsz beszélni/beszélgetni (moly.hu pl.)

Vannak emberek, akik ezeket szeretik, de valószínű nem a környezetedben. Ez nem jelent semmit. Főleg úgy, hogy itt az internet. A lényeg, hogy nem benned van a hiba :)

2014. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szereted a nyelvet akkor hajrá! :) bele tudod simán ásni magad,és lehet hogy nem lennél vele egyedül! csak tényleg jobban körbe kell nézned,lehet még olvasói csoportokat is találsz a neten!
2014. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Téged nagyon sok minden érdekel, az ismerőseidet nem érdekelheti semmi sem. Válogasd meg a barátaidat. Az embernek nem kell baráti kör, hanem egy-két jó barát és kész.
2014. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előttem szóló: apránként kiderült, hogy sok figyelemre méltó téma érdekel téged. És mi a helyzet, ha nem filmet nézel, hanem a szabadban vagy? Kirándulás, strand? Természetet, növények, állatok, erdők, vizek érdekelnek, képes vagy megszeretni egy fát, egy állatot? Imádni, hogy éppen kisüt a nap?

Vagy odakint lenni rossz, kényelmetlen érzés? Mivel pszichológiát is olvasol, nem kell különösebben emlékeztetnem téged, hogy ez már azért kisebb lelki zavar jele lenne. ( Csak nehogy most elkezdj rá gyógyszert szedni, mert azzal kivégeznéd magad !)

Úgy gondolom, kérdésedben az utolsó két szó a lényeg: " nincsenek barátaim".

Sok embert ismertem, akiket aztán tényleg nem érdekelt az égvilágon semmi ( még a kötelező olvasmányokat is zanzásítva olvasták el), mégis egyik buliból a másikba röpködtek, vagy ha nem ott voltak, akkor kirándultak osztállyal, nyaraltak rokonoknál, osztálytársaknál, még a Télapó szánkóját is lestoppolták.

Azt is írod, hogy igazából semmit se tudnál mesélni a versekről, zenékről és a többiről. Ezt nem nagyon hiszem el. De ha így van, sok műről találhatsz 2-től y oldalig terjedő elemzéseket, sőt, némi szerencsével akár vitákat is az interneten. Szerintem sok ember szívesen keresné a társaságodat, csak láthatatlan karokkal távol tartod őket. A nagy kérdés, hogy miért?

2014. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!