Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen tervek nyárra?

Milyen tervek nyárra?

Figyelt kérdés

Eddig minden nyaram nagyon megváltoztatott, a tavalyi főleg. Most, hogy nekem már elkezdődött a nyári szünet, nem akarom elvesztegetni az időmet, és amellett, hogy úgysem tudhatom mi fog történni velem és kikkel hoz össze a sors, amellett tudatosan szeretném fejleszteni magamat. Például szeretnék leadni 10-15 kg-t, most sem vagyok kövér, átlagos alkatom van (magas vagyok nagyon), de ha ez sikerülne, tényleg nagyon jól néznék ki, mert amúgy csinosan, egyedien öltözködöm, igényes vagyok a megjelenésemre-smink, haj, stb.

Eléggé be vagyok táblázva, ami jó, szinte már "lefoglaltam" így ezzel az új emberek megismerését. A hangsúlyt idén a művészetekre szeretném helyezni, megyek több táborba, projektekre, stb. Felírtam sok könyvet-kötelezőket is (magyar faktos leszek, ezért nagyon fontos), amiket el akarok olvasni. Nyilván ezeken kívül lesz még sok buli, stb, amiket nem lehet előre betáblázni. Tavaly elég sorsfordító volt a nyaram, miközben nem is akartam, remélem azzal, hogy most tudatosan törekszem egy pozitív változásra kívülről és belülről is, nem fogom elrontani a "sorsszerűséget" és nem várok túl sokat. Tavaly nyáron eléggé lezüllöttem, megtapasztaltam a saját (nem létező?) korlátaimat nagyon sok téren, ezeket most egy év alatt feljavítottam, sokat tanultam ebből, megváltoztam, és ugyanúgy fogok bulizni, már tudok mértéket tartani.


2014. jún. 7. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha átlagos alkat vagy akkor hová akarsz lefogyni 10-15 kg-t?

Tudod jó Neked,használd ki a nyaraid,élvezd ki amíg lehet!

Tudod amikor elkezdesz dolgozni akkor már nincs nyári szünet,egy ideig még minden évben elmész nyaralni,de aztán jönnek azok az idők is amikor nem tudsz elmenni nyaralni vagy csak így jönnek össze.

Mivel már előre elvárásaid vannak a nyárral kapcsolatban,ezeket az elvárásokat dobd el a fenébe!!!Menj el minden programra ami érdekel,bulizz minél többet ha megteheted!Tudod akkor történik veled valami ha kilépsz a gép elől.Szóval jó úton jársz!Viszont elvárásaid soha ne legyenek,mert az élet nem csak olyan amilyennek mi akarjuk.Tudod ember tervez ,Isten végez. Szóval inkább próbáld meg felvenni a carpe diem stilust és élvezd a szüneted!Amúgy konkrétabban mi is a kérdésed? :)

2014. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!