Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha félek ilyen iszogatós...

Ha félek ilyen iszogatós osztálytalálkozótól az mitől lehet? Veszett ügy, nem kellene elmennem?

Figyelt kérdés

pl ilyen gondolatok vannak bennem, hogy mindenki beszélget vmiről, de én egy szót nem tudok szólni..mikor a barátaimmal vagyok, ezt sosem érzem, éreztem az utóbbi 5-6 évben, de pl a legutóbbi 2 évvel ezelőtti osztálykiránduláson ami a sulival volt, pont ez történt, hogy ültünk sokan mindenki dumázott, és én nem mint vmi szánalmas gyökér ültem egymagam, és mintha nem érdekeltem volna senkit


nem tudom, hogy ez azért lehet, mert gondolkodásom másképp működik mint nekik, vagy mi?


egyébként nem vagyok az a tipikus gyökér alkat, sportolok, van sok hobbim, szeretek röhögni baromságokon, és szeretem a kihívásokat, van akaratom, hitem, merek változtatni..de az, hogy én beszélgessek velük, olyan nehézkesen megy sokszor(kivéve, ha megiszok pár liter sört)


20f



2014. jún. 7. 20:01
 1/2 Nadga ***** válasza:

Túlkomplikálod. Velem is ez volt régebben, valahogy nem sikerült mindig bekapcsolódnom a beszélgetésbe, vagy teljesen háttérbe szorultam. De ez nem is baj, nem kell mindig a középpontban lenni, vagy a középpont környékén. Csak élvezd a társaságukat, röhögj a vicceiken, aztán ha úgy érzed, hogy van mondanivalód, akkor mondd el. Nem kell annyit feszengeni ezen, csak egyszerűen csak érezd jól magad.

19/F

2014. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy hogy kikkel mész el,és hogy milyen közegben vagy.

Pl ha fszfejekkel vagyok körülvéve,úgy Én is inkább csendbe maradok sőt odébb is állok mert nem érdekelnek.

Amúgy meg te vagy az elutasító,ha akarsz bátran hozzászólhatsz a témákhoz(rajtad múlik)

Amúgy meg az a bajod hogy nem iszol eleget! :)

2014. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!