Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öszintén, minden feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszintén, minden feleség nyugodtan engedi el a férjét több napos ottalvós ismerkedős, bárban iszogatós, csak részben előadásos konferenciákra?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok annyira fura,hogy a lelkem belesajdul, hogy kivel ismerkedik ilyenkor meg, mert a kollégái mindig ezt teszik... :-( Jelenleg amúgy is mélypontját éli a kapcsolatunk, ezért most nagyon bizonytalannak és szomorúnak érzem magam.
2013. márc. 3. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek a konferenciák a legkisebb esetben szólnak a munkáról...ivászat, bulizás, stb.Ugyanez érvényes a csapat épító tréningekre is.
2013. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én őszintén nyugodtan engedem el őt ilyen eseményekre. De a mi kapcsolatunk rendben van és megbízom benne. Érthető, hogy te bizonytalan vagy, hisz eleve nincs minden rendben nálatok. Ezen a mélyponton kell túljutnotok valahogy, nem a konferencián múlik a dolog. Ha meg akar csalni, megcsalhat otthon is, felszedhet bárkit a munkahelyen vagy sörözés közben a haverokkal.
2013. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi....ezt nyilvánvaló,de más is rosszul érzi magát ezek miatt?
2013. márc. 3. 11:02
 4/10 fospuska ***** válasza:
hááát... az én párom se nyugodt,de ő legalább ismeri azokat,akikkel ottalvós murira szoktam menni. ettől függetlenül eléggé kivan tőle. persze ha ő megy ilyenre,az más. :D
2013. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezert ne elhetek komoly kapcsolatban!csak visszahuz folytonos idegeskedes jol tzdjuk ugyis megcsal..inkabb elj egyedul akkor nincs idegeskedes.vagy legyel te a szereto akkor is te jarsz a legjobban.
2013. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy sikerült ezen túljutni, hogy már egyáltalán nem érdekel mit csinál és kivel. Lehet, hogy nem csal meg lehet hogy igen. Engem már az sem érdekel. Ha megcsal attól még velem van, engem szeret. Megbocsájtom a botlását. Visszacsalom én is és ennyi :)

Így sikerül elfogadnom a helyzetet másképp beleőrülnék a féltékenységbe, ahogy Te is. Igy viszont full jó a kapcsolatunk :)

2013. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is ilyen voltam a kapcsolatunk elején.

Nem tudtam aludni. Állandóan azon kattogtam mit csinálhat...

De én ezt el is mondtam neki.

Mi kötöttünk egy megállapodást, hogy gyakran telefonál, még éjszaka is 1x 2x valamint ha vége a bulinak.

Így nem veszekszünk és én is nyugodtabb vagyok. Mára azért javult már a helyzet. Már annyira nem izgat, ha el kell mennie valahova, mert leszögeztem neki ha hülyeséget csinál akkor a kapcsolatunknak azonnal vége, nincs még egy esély. Ha ezt megértette minden oké, ha nem akkor sajnálom, leszögeztem neki a következményeket. Ne izgulj annyit nem éri meg csak magadat teszed tönkre vele. Ha meg nincs otthon szervezz te is valami bulit néhány barátnőddel.

2013. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez akkor zavarja az embert, ha a csökkent önbizalmát meg önértékelési zavarait rávetíti a másikra.


1. Ha meg akar csalni és valami hiányzik neki a kapcsolatból, akkor nem feltétlenül egy csapatépítő tréningen fog félrekefélni részegen

2. Akár fényes nappal, egy átlagos kedd délelőtt összeismerkedhet egy nővel a sarki pékségben a 10 perces szünetben egy olyan nővel, akibe úgy beleszeret mint ide Lacháza.


Szóval ilyesmin ezért fölösleges kattogni.

2013. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is félnék, manapság már az a pasi is hűtlen aki megkap mindent otthon :( Jön egy jobb vagy egy szerelem berobban és máris lecserél :(
2013. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ennek semmi èrtelme! Énis mindig ilyen voltam de mostanra úgy hiszem hogy nem csalna meg mert mindig megvetéssel beszél a megcsalókról és elmondta már h ha más nõre gondol ndor fogja el.meg felesleges zaklatni ha meg akar csalni meg fog és ha nem akarja elmondani akkor se fogja ha te egésznap kérdezõsködsz nem vallja be semmiképp...éld az életed mintha minden jó lenne és remênykedj hogy meg tudod a megcsalást!
2013. márc. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!