Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Yaoi fanoktol kerdezek! Ti...

Yaoi fanoktol kerdezek! Ti hany evesen keztetek el nezni yaoi-t es mi a kedvencerek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
én 15 évesen (15 vagyok) és a kedvencem talán a Junjou Romantica, ez volt a második yaoi amit láttam, az első a Sekai volt, :3 de a KoiSuru Boukun-t is imádom, szóval ez a kettő a best, persze van egy jó pár ami igencsak tetszett :3
2014. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Safira37 válasza:
Én nagyon korán kezdtem 11 évesen :D persze nem olyan durvákkal XD de a kedvencem a jonjou romantica ami az első volt és a sekaiichi hatsukoi amit már egy kicsit később néztem
2014. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 14 évesern kezdtem.Az első nekem is a Koisuru Bokun volt :3

Uff...Sok kedvencem van...Ha kíváncsi vagy rájuk írj csak nyugodtan privátban :D

2014. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xMazsolax válasza:
kb. 12 vagy 13 éves koromban és a Junjou Romantica volt az első amiről már tudtam h yaoi és tudatosan néztem. 15/L
2014. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is a Junjou Romantica a kedvencem, és kb 14-15 évesen kezdtem :D
2014. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!