Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megállítok embereket az utcán...

Megállítok embereket az utcán és hülyeségeket kérdezek. Mi az első benyomásod az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

ilyen kérdéseket teszek fel: eszkimók vagy eszkimókok? ; Bumerángot választanád vagy banánt ha megtehetnéd?


általában a folyosón szólítom le az embereket a suliban, de olyat is csinálok h mikor két pár smárol egymással, a fiú vállára teszem a kezem,mélyen a szemébe nézek és drámai hangnemben mondom neki: higgy neki.


utcán ritkán csinálom.


Szóval te mit gondolsz az ilyen emberről? Származott már pár barátság ilyen ismerkedésekből :DD


2011. dec. 11. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ép eszű ember nagy ívben elkerüli az ilyeneket
2011. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

aztrarohatt..

vmi hasonló figura lehetsz mint én:D

bár ilyet még nem csináltam


am kissé furán nézhetnek rád gondolom ,én is úgy tennék

2011. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát ilyen általános kérdésekkel megyek oda hozzájuk... De volt már olyan is, hogy odamentem egy lányhoz aki tetszett és mondtam neki h: szia megölelsz?

meg is ölelt. :D Viszont volt egy csaj aki elküldött a francba ... :((( általában az ismeretség szerzés a célom, de van amikor csak úgy hülyülök...

2011. dec. 11. 21:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
tök jó :D én nem merném
2011. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tök jó dolog próbáld ki. :D Mondjuk nálunk kedvesek az emberek, tolerálják az ilyesmiket.
2011. dec. 11. 21:34
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Jó pofa vagy :D
2011. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nálatok?merre van az a nálatok?
2011. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én hülyének néznélek, bocsi. vszeg furán néznék rád, és mintha mi sem történt volna mennék tovább/elfordulnék.


nálam kell már egy bizalmi faktor hogy egy haver ilyen hülyeségekkel zaklasson és figyeljek rá de még akkor is idegesít.


mondjuk engem "jégkirálynőnek" csúfolnak az ismerősök, szóval nem tudom mennyit számít a véleményem.

2011. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Kipróbálnám ha olyan helyen laknék. :D

Itt vagy pofánvernének v egy "Mit akarsz bmeg, mi bajod van???!!!"-nal elküldenének a fenébe.(Debrecen belváros)

2011. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nyíregyháza


Nem úgy megyek oda h zaklatom, illedelmesen megállítom, és (pl ma azt kérdeztem h:) megünnepled a névnapodat?

jó oké, ez is nagy hülyeség nem vitatkozásképen mondtam.

2011. dec. 12. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!