Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha mindíg hülyeség...

Mit tegyek, ha mindíg hülyeségeket beszélek?

Figyelt kérdés
12 vagyok, és nem értem, hogy miért, de mindíg valami butaságot beszélek és nem tudom kontrollálni. Ez miatt szekálnak folyton a suliban, és ha én kioktatok valakit akkor az egy analfabéta, mert én segg hülye vagyok. Nem arra gondolok, hogy minden szavam butaság, csak sokszor előfordul, hogy becsúszik egy-egy hülyeség. Ezért utálnak egy csomóan. Megpróbálok nem foglalkozni velük, de nem megy. Kérlek segítsetek, hogy megváltozhassak. :C
2014. jún. 13. 21:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok. :C
2014. jún. 13. 21:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jön le,hogy meg akarsz felelni a osztálytársaidnak ám a beszédkésséged eléggé nem jó keress fel egy pszichologust ne aggódj szakember segít ebben.
2014. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen vagyok. Annak ellenére, hogy nem vagyok hülye valahogy mindig sikerül úgy viselkednem, olyanokat mondanom, amiktől annak látszom. Amikor új emberekkel találkozom, mindig megpróbálok velük lazán beszélgetni, de még akkor is sikerül magamat lejáratnom. Utána mikor hazamegyek, mindig azon jár az agyam, h mekkora nagy hülyeségeket mondtam ma, és most teljesen idiótának néznek. Amúgy én azon gondolkodtam, h talán pszichológushoz kéne fordulnom.
2016. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!