Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért beszélek mostanában...

Miért beszélek mostanában állandóan? 19/L

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon beszéltem, csak mint egy normális ember, akkor szólaltam meg, amikor kellett. De mostanában folyamatosan csak magyarázok és magyarázok mindenkinek és egyszerűen képtelen vagyok lelőni magam. :D Eszembe jut, hogy talán most már csendben kéne maradnom, de folytatom tovább és nem tudok leállni, elég viccesnek tartom, de egyben kellemetlennek is, mert nem tudom, hogy mikor vált át már-már idegesítővé. Valahogy kontrollálnom kellene magam, vagy ez csak egy időszak és elmúlik idővel?
2014. máj. 8. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az ember folyamatosan változik, szóval ki tudja. Azonban ez tényleg nem a legjobb dolog. Nem rég voltam osztálytalálkozón, azt hiszem tavaly, volt egy osztálytársam középiskolában, aki rengeteget beszélt, de még elment. Hát ez mostanra olyan szinte fejlődött nála, hogy legszívesebben széttörtem volna a poharamat és elvágtam volna vele a torkát. Tök mindegy mi jót szóba, ő sokkal jobban értett hozzá és megtudta magyarázni, ő mindent megmagyarázott, irtózatosan idegesítő volt. Nem volt egyetlen egy olyan perc se, amikor ne ugatott volna. Ne legyél ilyen, mert az emberek nem szeretik az ilyesfajta embereket. Persze nem azt mondom, hogy ne legyen véleményed, mert legyen meg mond is el, de hallgasd is meg a másikat te is és ne csak ő téged. Ez fontos dolog. Az se jó, ha nem mersz megszólalni meg az se ha be nem áll a szád, találd meg az aranyközéputat.
2014. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Félelmében fecseg az ember. Mitől félsz ennyire?
2014. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!