Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretnék érzelmeket...

Nem szeretnék érzelmeket érezni! Tudom, hogy nem lehet teljesen elfojtani de ha csak egy időre is. Tudtok módszert rá? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egy ilyen kérdés van de remélem, hogy kapok NORMÁLIS válaszokat. Például, hogy érjem el azt, hogy ha mondanak valami vicceset én nem nevetek hanem azt az unott de talán még bús fejet vágnám. SZEMÉLYES dolgok miatt van amiről nem szeretnék beszélni. Röviden ha vicceset mondanak akkor nem szeretnék nevetni vagy mosolyogni. Kérem szépen aki ír az tényleg normálist választ írjon. A válaszolóknak előre is hálás köszönetem!

2014. jún. 16. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Meditálj.
2014. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos anyámmal ellentétben nekem nem megy a meditálás. De köszi, hogy válaszoltál!
2014. jún. 16. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elfojtani a nevetést pl.Vagy gondolj valami komoly dologra pl:halál,éhezés...stb. És máris elmegy a kedved.Egyébként anime rajongó vagy?
2014. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Egyébként igen, anime rajongó vagyok!
2014. jún. 16. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudtam én! :D
2014. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor te is az vagy! :)
2014. jún. 17. 14:57
 7/10 Srapnel ***** válasza:
50%

Ha nem szeretnél nevetni valamin, akkor ne nevess.

Ha nevetni van kedved, akkor nevess.


Most te egy teljesen fölösleges, pózer, életidegen dolgot akarsz magadra erőltetni. Semmi értelme. Az élet egy fontos feladata pont az, hogy az érzelmeidet jól és hasznosan éld meg. Most lehet jönni animével, meg hasonlókkal, de ez a világ egy viszonylag jelentéktelen, művészileg és ideológiailag is nagyjából sekély tartalommal rendelkező, már-már üzletággá váló része. Minek ebbe belemenni? Minek az egyéniségedet ilyen fölösleges célok érdekében leépíteni?


Ha esetleg kétségek vannak benned, akkor elárulom, hogy ez normális válasz, csak legfeljebb rossz oldalról nézed.

2014. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Közben a nekem halálosan nagy problémám megoldódott!
2014. jún. 18. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi ez hogy jön az animékhez? tökre érdekelne :D meg miért nem akarsz nevetni? komolyabbnak akarsz tűnni, vagy miért?
2014. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi köze az animéhez. Viszont tényleg szeretnék komolyabb lenni! Hogy miért az az én magányügyem de már megoldódott a gondom amiért a kérdést írtam. Viszont azért sem bánom, hogy feltettem a kérdést mert olykor jó ha nem mutatom ki az érzéseimet. Vannak olyan idióták az osztályomban (fiúk) akik szekálnak másokat( kb mindegyik csak más-más időben) és ha velem lesz akkor jó ha ezt tudom. Sajnos az osztályom pszichopatákból áll( fiúk ).
2014. jún. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!