Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek érzéseim,...

Miért nincsenek érzéseim, miért nem váltanak ki belőlem érzelmeket bizonyos dolgok?

Figyelt kérdés

elég régóta tart ez nálam.

Például ;

- van egy barátom, nagyon rendes, imádom tényleg. de ezt nem mindig érzem, nem az h kihűlt a kapcsolatunk, vagy hasonló, ez már az első napoktól így van.


- papám kórházba, rákos, emellett még elvan záródva mindkét oldalt a nyaki ere, ezt is műtik. sajnálom, de úgy nem nagyon hat meg.. szóval nem aggódok, meg semmi.


- történik valami jó, kapok egy jó jegyet, dicséretet, ajándékot, erőltetett mosoly, nem érzem h boldogságot adna. Semleges.


- összeveszek egy fontos személlyel, 1-2 percig rossz, utána már el is felejtem, nem emésztem magam rajta, nem szomorkodok, nem aggódok, rá bízom az ' életre ' de egyébként vannak pillanatok, mikor rám jön a rossz hangulat, akkor minden érzékenyen érint, de nem sokáig:)


amúgy nem vagyok semmivel se több, vagy kevesebb az átlagnál, ugyanúgy tanulok, és élek mint bármelyikünk.De ez már megrémiszt. mindenki kérdezgeti h miért nem örülsz ennek meg annak ?! nem rossz ez meg az.. ?! én meg simán rávágom h nem érzek semmit ezzel kapcsolatban bocsi:) és csak úgy csodálkoznak. le lettem már hordva minden, rossz, szar embernek ez miatt, valóban az lennék ? és ez majd idővel elmúlik? lesznek még valaha igazi, őszinte érzéseim? előre is köszönöm. 14/lány.


2012. okt. 16. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig így volt vagy csak pár éve van így? Ez a tinikor mellékhatása akkor. Majd egyszer elmúlik! :-)
2012. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4-5 éve kezdődött, ma már jelentős :)
2012. okt. 16. 20:25
 3/10 Dalek Traak ***** válasza:
Semmi különös, csupán te is dalek vagy.
2012. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%

Pszichopata vagy, de nem ugy mint pl Ted Bundy. A pszichopataknak rosz a sajtoja, ez nem feltetlenul jelent eroszakossagot, csak annyit, hogy nincs lelkiismereted, nincsenek erzelmeid, mindenkit manipulalsz, mindenkivel lefekszel es patologikusan haszudsz.


Koszond Darwin-nak.

2012. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolso : azert ez egy kicsit tulzas igy , van lelkiismeretfurdalasom , es erzeseim is azert , csak eltero modon mint masoknak. Ennyi.
2012. okt. 16. 21:59
 6/10 anonim válasza:

Hééé.. nem engem kell meggyőznöd

(4-es vagyok)

2012. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálam is, csak én már 20 is elmúltam. Nekem lelkiismeret furdalásom sem szokott lenni, hazudok ha kell, stb. persze amikor egyszer feltettem egy kérdést itt hogy szerintetek pszichopata lehetek vagy mi, akkor azonnal mindenki azzal jött hogy áááá akkor nem kérdezgetnék ilyesmiket, hülye vagyok meg hipochonder. Pedig puszta kíváncsiságból tettem fel a kérdést, nem úgy hogy jaj úristen mi van ha pszichopata vagyok segítség vagy hogy utálok mindenkit, legszívesebben kiirtanám az egész emberiséget - mert ilyenekkel is találkoztam már itt - nekem aztán tökmindegy mi vagyok. Csak kíváncsi voltam. Itt meg rögtön rámondod kedves #4 egy _tizennégy_ éves gyerekre hogy pszichopata. Érdekes.
2012. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

#7: 4-eske vagyok, 100 kérdésből jó ha egyre válaszolok. Sok megnemválaszolatlan/hamisan megválaszot kérdés van, mert sokan gyengék vagy gyávák.. öhh vagy gyengék és gyávák kimondani az igazságot.


De ha belinkeled a kérdésed, akkor oda is beírom, úgy látszik a diagnózisra izgulsz.


Nyilván egy MRI felvételből biztosat lehetne mondani, de az MRI készüléket sajnos a másik gatyámban hagytam.

2012. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nincs semmi bajod,ez egy ilyen időszak.Majd jön valami ami hazavág,vagy boldoggá tesz és minden megváltozik.Még nem értesz sok mindent megkavarod a jót és rosszat. Mindig arra gondolj hogy mi lenne ha minden veled történne. Ha eljön a pillanat mindent megértesz,és minden rendbe jön. Hidd el.
2012. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megoldódott azóta?

Miközben olvastalak, az jutott eszembe, bizonyára nem ért még téged igazán nagy csapás az életben. A tényt, hogy valakit akàrmikor elveszíthetsz, nem kezeled valósként, mivel még nem veszítettél el senkit. Nem becsülöd meg, amid van, mert hozzászoktál a jóhoz, el sem tudod képzelni, hogy nem lesz mindig így. Az sem utolsódlagos, nagyapáddal mennyire áll(ta)tok közel egymáshoz, lehet, hogy a csekély együtt töltött idő miatt inkább idegen neked.

Hülyén hangzik, de valószínűleg traumára van szükséged.

2014. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!