Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akkor most mi vagyok pontosan?

PainInTheDarknesss kérdése:

Akkor most mi vagyok pontosan?

Figyelt kérdés

Mazochista vagyok. Ez biztos, hiszen imádom, ha van rajtam seb, vagy folyik belőlem a vér...ezért is vágom magam. Szeretem ha fáj. Viszont az is lehet, hogy pszichopata is vagyok, mert egyáltalán nem érdekelnek a körülöttem lévő emberek érzései. Általában bántani szoktam a barátaimat...(összekarmolom, megharapom, megütöm őket, esetleg lelki sérülést okozok nekik)...és van, hogy arról álmodozom, hogy hogyan tudnék megölni valaki olyat akit utálok. Terveket csinálok. Volt olyan mikor kést fogtam az egyik ismerősöm nyakához....csak aztán úgy mutattam mintha, csak vicceltem volna, pedig én teljesen komolyan gondoltam. Ez akkor mit is jelent? Mi vagyok én?

13/L



2014. jún. 18. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. Mindenképp fordulj pszichológushoz! Mitől lettél ilyen? Mi az oka ennek? Ezekre a kérdésekre mindenképp választ kell találni. Ha normális gyerekkorod volt, és alapvetően nincs rossz életed, akkor tényleg valami nagyon nagy gáz van. A serdülőkori gondolkodásmód nagyban meghatározhatja a felnőtt kori cselekedeteinket. Ez amit itt leírtál, akár egy gyilkos kamaszkori leírása is lehetne.
2014. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teljesen jó az életem. A szüleim szeretnek.. Anyagi gondjaink nincsenek...sőt. Jóval többet megengedhetünk magunknak mint az átlag emberek. Gyerekkorom is jó. Semmi trauma nem ért még ami annyira megmaradhatott volna.
2014. jún. 18. 18:09
 3/13 A kérdező kommentje:
Még azt találom furának, hogy ha valaki rájön, hogy amúgy ő lehet, hogy ú.m. "gonosz", akkor megrémülne és keresné a megoldást....de én nem akarok ellene tenni....egyáltalán nem. Néha álmodozom arról, hogy milyen jó lenne gyilkosnak lenni.
2014. jún. 18. 18:23
 4/13 anonim válasza:
Beteg vagy. Ha nem is akarsz tenni ellene semmit, akkor is muszáj lesz, mert hagyján, hogy saját magadat bántod, de más embernek fájdalmat okozni NINCS és soha nem is lesz jogod! Valakivel pedig meg kell beszélned, mert veszélyes vagy magadra és a körülötted lévőkre is.
2014. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet hogy ki fogom verni néhány embernél a biztosítékot, de igazából, ha neki ez jó, akkor szíve joga. Gyilkolhatsz és bánthatsz is embereket, de a következményeket vállalnod kell. Manapság ennek elég nagy következményei vannak, de ha neked ez kell a boldogsághoz, akkor légy boldog így. A törvény szerint a gyilkosságra nincs elfogatható mentség, tehát a börtönbe fogsz megrohadni, ha ezt az életet választod. Ha nem akarsz megoldást találni, nyilván nem is fogsz. A pszichológust tudom ajánlani. Amúgy a szüleid tudják hogy ez van?
2014. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem. Senki sem tudja, hogy ilyenekre gondolok és, hogy ilyenekre vágyom. Mindenki úgy tudja, hogy egy aranyos lány vagyok, hiszen kitűnő vagyok az iskolában és a szobámat is habos-babosra fogom csinálni.
2014. jún. 20. 15:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Végülis a legtöbb esetben a gyilkosokat is normális, nyugott, sőt kedves embernek írják le az ismerősei.
2014. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Nézz Dextert!

5-ös, drukkolok, hogy te legyél az első áldozata...

Amúgy kérdező, elég ellentmondásos a szöveged.

Egyrészt kíváncsi vagyok, hogy nem vette még eszre senki, hogy vagdosod magad? Ha csinos, elvileg normális lány vagy, elég nehêz lehet takargatni, hiszen pl ilyenkor nyáron is hosszú ruhákban jársz?

Vannak barátaid? Akik azok után, hogy karmolod meg ütögeted őket, kedvelnek, és aranyosnak tartanak?

Kést fogtál az ismerősöd nyakához (13 évesen, vagy korábban), és nem szólt erről senkinek? Ügyes...

Amúgy még ha ilyen is vagy, meg kellene tanulnod uralkodni magadon, ha nem akarsz 10 év múlva sitten ülni.

2014. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

(8-as)

Teljesen logikus az amit írtál, csak az a baj, hogy nem tudod, hogy pontosan hogy történnek a dolgok. Elmondhatnám, hogy mi hogyan van, de akkor sem ismersz és nem tudod tökéletesen

elképzelni a helyzetet.

2014. jún. 22. 07:12
 10/13 anonim válasza:
33%
Én is ugyanilyen vagyok.
2014. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!