Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem bírok reggelente...

Miért nem bírok reggelente kikászálódni az ágyból?

Figyelt kérdés
Akár keveset, akár sokat, akár normál időt alszok, mindig alig bírok felkelni. Sokszor van hányingerem is, utálom a reggeleket. Hosszú idő megy ez, szóval nem vagyok terhes.
2014. jún. 26. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha athelyezned az agyadat mostani helyerotol messzebb vagy egy masik helysegbe es ezutan megszunnenek ezek a kellemetlen tunetek, akkor az lehet az ok, hogy 'negativ' zonaban van az a'gyad. Tehat azon a helyen egeszsegre karos kisugarzasok vannak.
2014. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj, én ezekben nem hiszek :) Az én elméletem az, hogy te ilyen vagy. Én is hasonlóan érzek reggel, csak hányingerem nincs. Általában nagyon jól bírom kevés alvással is, de ha az egész 24 órát végigaludnám, akkor sem tudnék felkelni. Felébredek, de nagyon sokáig tart, mire fel is tudok kelni. Ráadásul alacsony a vérnyomásom, így ha hirtelen fölállok, látni se látok, csak foltokat, és szédülök. Vannak, akik hirtelen kipattannak az ágyból, vannak akiknek sokáig tart összeszedniük magukat. :) De végülis bármi megtörténhet, próbáld ki amit az első válaszoló írt, hátha működik!
2014. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
terhes vagy
2014. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!