Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hétköznapokon, reggelente...

Bia678 kérdése:

Hétköznapokon, reggelente legtöbbször már a vekkerem előtt felébredek, vagy legalább is félig ébren vagyok. Ez mitől van, mert ahhoz képest, hogy mikor megyek aludni, elég korán ébredek fel és nem vagyok kialudva?

Figyelt kérdés

Legtöbbször, amikor ehhez hasonló történik, akkor arra ébredek hogy félek. Nem tudom mitől. Többször arra ébredtem hogy, rémálmom volt. Nem kitalált, hanem valóságos. Ebben a barátaim és az ismerőseim mind kibeszéltek és rosszakat mondtak rólam a hátam mögött. Ez a valóságban nem hiszem hogy így lenne, persze néhány ember biztosan, de nem mindegyik.

És azt tudom, hogy egyrészt azért is ébredek fel már olyan korán, mert valami foglalkoztat. Egy kérdés, amire nem tudom a választ. De azt érzem, hogy nagyrészt ez is lehet a baj, mert valami nagyon fontosat nem tudok magamról. Érzem, hogy nincs messze a válasz, de mégsem találom. Tudnátok írni valamiféle meditáció félét vagy valami tanácsot, hogy jobb legyen? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. febr. 28. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A félelmedet kellene kezelni. A szorongás, depresszió okozhat alvászavarokat.
2014. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zoricabones ***** válasza:

Szia!

Az alvászavar ellen szerintem a kiadós, izzadós sportolás és a szellemi kihasználtság a legjobb ellenszer. Kezdj új nyelv tanulásába, vagy új sportba és végezd renderesen. De ami még nagyon fontos, hogy pozitívan állj a dolgokhoz. Remélem segítettem. :-)

2014. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!