Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi értelme van felkelnem nap...

Mi értelme van felkelnem nap mint nap az ágyamból, és élni tovább?

Figyelt kérdés

Egy üres, magányos életem van, amiben semmi boldogság nincs. Barátaim nincsenek, minden társaságból és mindenhonnan kiutálnak. Utálnak az iskolában, utálnak a településem boltjában, utálnak itthon is, utálnak egy a hobbimmal foglalkozó amatőr fórumos oldalon is, ahol amúgy csak beszélgetni, ismerkedni próbáltam velük aztán megutáltak.

Van bármi értelme így élnem? A jövőm is tök kilátástalan, el akarnék már költözni itthonról egyedül is ha kell, és önálló életet élni, de nem tudom hogyan, nekem senki nem segít úgy, mint másoknak.

18/F


2014. jún. 26. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj komolyabban nyelvet tanulni, ezzel megalapozhatsz egy külföldi, jobb életet.
2014. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha rájössz a titokra akkor oszd meg velem is, mert én már 7 éve kutatom, de eddig semmi.


26F

2014. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:

Miből gondolod, hogy mindenhol utálnak?

Szerinted mik azok a jellemvonásaid, amik nem előnyösek?

2014. jún. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Depressziós vagy, de keményen. Biztosan nem utál mindenki.

Amúgy lehet hogy van vmi extrém a külsődben, ami miatt kitűnsz közülük, és így kiközösítenek. Változtass az életeden.


Persze az öngyilkosság is opció. Ha te ezt akarod, én nem állítalak meg, nem beszéllek le róla. Azt teszel amit akarsz. Csak azt tudd, hogy így még a lehetőséget is elveszed magadtól, hogy boldog életed legyen, és sosem tudhatod, hogy mikor lesz változás. Ráadásul miután megtetted, már nem lesz visszaút.

2014. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!