Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktál magadban beszélni?

Szoktál magadban beszélni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 03:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakran, ha egyedül vagyok, ha mások is vannak a közelemben, akkor csak "tátogok" tehát nem hangosan beszélek, de azért motyogok. És te?
2010. jan. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
néha
2010. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este egy idő után feltűnt, hogy magamban 'érvelgetek', és ezért írtam ki ezt a kérdést. :D
2010. jan. 5. 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
nemnagyon
2010. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam :)

Ha egyedül vagyok, akkor főleg. Az is előfordul, hogy halkan beszélek magamban, aztán egyszer csak anélkül, hogy észrevenném, hangosra váltok, és csak egy idő után tűnik fel. :)

2010. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
aha én is szoktam :D
2010. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

énis szoktam magammal vitatkozni :D

persze csak akkor ha egyedül vagyok.

Egyszer amikor WCn voltam és magammal beszelgettem aztán apum meghallotta és rákérdezett, hogy kivel beszélgetek? XDXD

2010. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én rengeteget gondolkodok/agyalok dolgokon, és még nem csvarodtam be :D De motyogni nem szoktam.
2010. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagyok, igen

Jobban át tudom gondolni a dolgaimat, nekem használ :D

2010. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor szoktam, ha egyedül vagyok. Normális hangerősséggel mesélem el a problémám, érzéseim, amik éppen foglalkoztatnak, rendezem a gondolataim ezzel kapcsolatban, a közben (fejemben) felmerülő kérdésekre hangosan próbálok megoldást találni, válaszolni rájuk, tehát mintha egy barátnak mesélném el a sztorit. Ha itthon van párom és éppen a fürdőben jut eszembe hangosan elmélkedni, akkor suttogok :D Utcán vagy ha melóhelyen mászkálnak körülöttem vagy éppen foglalatoskodom, akkor nem csinálom. Inkább akkor van ez, ha unatkozom, főleg akkor, ha éppen valami kibeszélni való gondolataim, problémáim vannak, friss események. Nincs ezzel semmi baj :)
2017. jún. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!