Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ajánlanátok nekem valami...

Ajánlanátok nekem valami különleges/izgalmas munkát? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Most még egyetemre járok, de egy-két éven belül lediplomázom, de nyughatatlan természetemnél fogva, inkább átmennék levelezőre, és dolgoznék valamit. Ebbe várom a tippeket, ki mit tudna ajánlani! Erős, atletikus felépítésem van, viszonylag jól futok, úszom, van könnyűbúvár vizsgám is, és nem félek a magasságtól sem. Ez mellett jó vagyok matekból, és szeretek emberekkel beszélgetni, vagyis olyat lenne jó végezni, ami fizikailag is és szellemileg is igénybe vesz, változatos, és a társadalom csak egy kis szűk metszete képes végrehajtani. Első tippem az volt, hogy bevonulok katonának, és valahogy összekötöm a vegyészettel, de jobb lenne olyan, ahol folyton úton vagyok, és próba elé állít!

2014. jún. 28. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Amazing race és hasonló túlélős és sportos TV-s vetélkedők?:)
2014. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D alakul!
2014. jún. 28. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Alpinista? Gondolom kell hozzá képzés, de szerintem elképesztő munka lehet.


Hadtudósító?


Kereskedő?

2014. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy egyetem mellett ennyi időd van...
2014. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hobbiból legyél hegymászó.


legyél diplomata, v bizniszmen!

2014. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anitta.K válasza:
Én a CV-Online.hu-t ajánlom neked ahol sok különleges és izgalmas munkák közül válogathatsz :D Jó szemezgetést !
2014. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alpinista lesz a nyerő! :D
2015. jún. 7. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!