Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szokott olyan érzésetek...

Szokott olyan érzésetek lenni, hogy "kidobtatok" éveket az életetekből? Ha igen, miért? Hogy próbáljátok "visszahozni" ezeket az elpocsékolt napokat/hónapokat/éveket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 23:09
1 2
 11/14 Doruss ***** válasza:

Visszahozni nem igazán lehet.

Egy dolog van, amit tehetsz és tenned kell, ez nagyon fontos.

Élj úgy, hogy a jövőben a mostani napjaidról ne gondolhasd majd azt, hogy elpocsékoltad őket.

2014. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A 3-as tipikus példája a "ha nincs ló, jó a szamár is" esetnek!
2014. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, te meg utolsó: bekaphatod! Biztos pontosan tudod mi történt és hogy mit érzek, mit éltem át. Nem fogom neked leírni, mert láthatóan nem vagy kiváncsi rá, de majd akkor itélkezzél ha pontosan képben vagy mindennel! Nem is értem hogy jött ez neked hogy én ezt így gondoltam. Melyik mondatomból szűrted le ezt a hülyeséget?
2014. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Várom a privátot 3-as! Kíváncsi is vagyok rá! Melyik mondatodból szűrtem le? Ebből: "Együtt voltam 3 évig egy szemét állattal, aki csak kihasznált, alig 1-2 hónapja jártunk csak amikor bemutatott a mostani páromnak. Csak haverok voltunk, észre se vettem őt, pedig mennyi szenvedéstől megmenekültem volna! Amikor az előző kidobott, a mostani párom végre be merte vallani hogy tetszem neki."


És nem kapom be, nem szeretem az efféle dolgokat!

2014. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!