Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen vagyok? XD...

Szerintetek milyen vagyok? XD hülye kérdés tudom de próbáljatok rá válaszolni lécci :-D

Figyelt kérdés

Szóval állítólag jól rajzolok a rajztanárom néha megdicsér néha pedig le se szar !

Jól is táncolok , jó a mozgásom ( nem magamról mondom)

a tanulás is jól megy és van egy csomó barátom , de annyira nagyon nincs önbizalmam , hogy nem lehet elmondani :) segítenétek ? valahogy ?


2011. nov. 2. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:

az a tanár amúgy sokkal kivételez engem szerintem ( ez az én véleményem) UTÁL !!

de mit tdok ezellen tenni , hogy máshogy gondoljam ( bár már csak 1 évig ) de akkor is...

2011. nov. 2. 14:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez van kb.

Sok barátom van,mindenki kedvesnek,aranyosnak tart,megbínak bennem az emberek.Még suliba jártam jól ment a tanulás,mindig hozzám fordultak az osztálytársaim ha segítség kellett.Most a munkahelyemen is jól teljesítek,a főnökömmel és a kolegákkal is jó a viszonyom.Mindezek ellenére nagyon kicsi volt az önbizalmam,amig meg nem ismertem a páromat.Ő aztán szépen lassan megértette velem,hogy értékes ember vagyok.Persze manapság is van,hogy elégedetlenkedek magammal,de a páromtól mindig biztatást kapok és ez segít,hogy picit több önbizalmam legyen.

Tehát ha a barátaid,rokonaid,mindazok akik fontosak számodra szeretnek és jó véleménnyel vannak rólad,valamint tehetséges vagy nem is egy dologban,akkor nincs okod aggodalomra és nyugodtan lehetsz magabiztos!

2011. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valószínüleg kiskorodban sokat piszkáltak, te pedig hazamentél és a feszültséget rajzolással vezetted le, társaságra volt szükséged, ezért elmentél táncolni...
2011. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.válaszóló :D Kedves... (akárki is vagy ) nagyon köszönöm neked , 100% osan igazad van :D

2. nem nem bántottak , kiskorában mindenki szeret rajzolni és mindig népszerű voltam !!! :@

2011. nov. 2. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy buta, beképzelt liba vagy. És én utáltam kiskoromban rajzolni, mindenki piszkált (cigányok...), most meg tuti, hogy ezerszer jobban rajzolok, mint te. :)
2011. nov. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgyvan
2011. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
biztos nem rajzolsz jobban , hááh , de mind1 nem ilyen kommentet kértem :P ha nem érzed át a kérdésemet ne irogass..
2011. nov. 5. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!