Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosság egy férfi miatt...

Öngyilkosság egy férfi miatt bolondság lenne igaz?

Figyelt kérdés
nem tiniszerelem ez, 3éve viszonzatlanul őrülten szerelmes vagyok egy férfiba(nős) 25éves már elmúltam, megfordult már nagyon sokszor a fejemben, de tudom hogy sok mindenkinek hiányoznék, valaki tudna írni? hogyan felejtsem el mert nem tudom sehogyan , gyógyszert is már szedek és életben akarok lenni de nem köt nagyon ide senki, sok tragédia ért már az életben.
2014. júl. 5. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Foglald le a gondolataidat. Ne hagyd, hogy elkezdjen az agyad ezen pörögni. Sportolj, keress hobbikat, ismerkedj új emberekkel... Az elején kényszerként fogod megélni, de ha kitartasz, egy idő után elfelejted azt a férfit. Rájössz, hogy előtted az élet, sok sok lehetőség, sok férfi, akikkel összejöhetsz...:)
2014. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, az lenne.

"A halál olyan szörnyen végleges, míg az élet tele van lehetőségekkel."

2014. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
8-24ig rá gondolok éjjel még vele is álmodom :(
2014. júl. 5. 23:27
 4/11 A kérdező kommentje:
félek a haláltól nagyon
2014. júl. 5. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél buta! Előtted az élet:) Viszont úgy nehéz lesz túl tenni magad rajta, ha direkt kínzod magad...
2014. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez egy függés lehet, amiről nem tudsz lejönni. Valószínűleg eleve olyat választottál, akivel nem jöhetsz össze. Az a szerencsétlen tud róla, hogy szerelmes vagy bele?

Nem gyógyszer, pszichológus kellene.

2014. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

19 éves lány vagyok,én is ugyan ezt érzem,csak én másfél éve...Legszívesebben én is meghalnék.De túlságosan félek a haláltól,hogy megtegyem.

Egyszer már megtettem,csak akkor megmentettek,időben bevittek a korházba.(pasi miatt)

Nem lehet tudni mi van a halál után,lehet,hogy semmi.

Nem érdemli meg 1 férfi sem,hogy kinyird magad miatta.

Nem tudom mi a megoldás erre a helyzetre,ha tudnám már én is alkalmaztam volna.

Randizgass vki mással,vagy nincs más aki tetszik? Szerelmi bánatra általában egy új szerelem a megoldás,de sajnos ezt én sem találtam meg.

Egy biztos az idő begyógyít mindent,és kiszeretsz majd a pasiból,és azt fogod mondani: "Ebbe az idiotaba voltam szerelmes?Jó nagy hülye voltam"

Lehetséges azért nem tudod elfelejteni,mert a büszkeséged nem engedi.Mert neki nem kellessz.

2014. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 18:12!


Ezt ne nagyon reklámozd! Szerinted melyik fiúnak kell egy ilyen idegileg labilis lány?? Mert nekem nem, az biztos. Ez az öngyilkosság dolog csak hiszti... Az én életemben is voltak már olyan mélypontok, hogy el sem tudod képzelni. Ennek ellenére SOHA nem fordult meg a fejemben olyan gondolat, hogy megakarok halni.

2014. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

19évesen ??? az nem szerelem az semmi.


nekem is voltak akkor szerelmeim...

de 24+ rájöttem az k.vára nem szerelem volt........


ez AZ.

2014. júl. 7. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy lehet egyoldalúan szerelmesnek lenni ennyi ideig. Az ideális férfi olyan, aki téged is szeret. Ez meg nem, tehát abszolút nem neked való. Mindegy, ennyi idő után már el kell menned pszichológushoz, valószínűleg itt komolyabb problémák vannak, mint egy viszonzatlan szerelem, az csak egy tünet. Aligha véletlen írod, hogy sok tragédia ért már az életben.
2014. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!