Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem átoknak a horoszkó...

Miért érzem átoknak a horoszkópom szűz jegyű férfiként?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és amit a szűz jegyű férfiakról írnak, az 100%-ban igaz rám és úgy érzem ez tönkreteszi az életemet, mert párkapcsolatom még sosem volt a jellemvonásaim miatt.


itt a jellemzés:

[link]



2014. febr. 11. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A horoszkóp baromság, nem a csillagjegyed miatt vagy olyan amilyen.
2014. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
A horoszkóp csak egy butaság... El ne hidd igaz rád... Inkább legyél önmagad!!!
2014. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leszögezném, hogy egyáltalán nem hiszek a horoszkópban, de amit azon az oldalon írnak, amit linkeltem, az teljes mértékben minden egyes mondata rám illik és ezzel nehezen tudnék vitatkozni, hiába nem hiszek benne.
2014. febr. 11. 18:26
 4/8 anonim válasza:
mert "A név kötelez."
2014. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
mert hülye vagy és elhiszed ezt a sok maszlagot. Rák vagyok , de csomó minden rám is klappol. Your argument is invalid
2014. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én meg szűz jegyű nő vagyok, rólam is ezt írják, de a fele hazugság
2014. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem eléggé érdekel az asztrológia, így sokat olvasok erről a témáról. Abban egyetértek veled, hogy a csillagjegy szerinti jellemrajzok nagymértékben egyeznek, viszont nem gondolom úgy, hogy a párkapcsolataid emiatt nem alakulnak jól. A szűz jegyhez passzol a rák, a halak és a bak csillagjegy is, tehát elviekben van, akivel kijössz, ha horoszkóp szempontjából szeretnéd nézni a dolgot. Egyébként azt írják, taszítod a nyilast és az ikreket, viszont képzeld, én ikrek nő vagyok, is kizárólag szűz és halak partnereim voltak, akiket meg én taszítok..:) Mindegyikükkel kijöttem, és nem okozott problémát az asztrológiai eltérés. Jelenlegi választottam is halak jegyű, mégis teljesen megértjük egymást:) Érdekes téma, és van alapja, de ne lovald bele ennyire magad, mert fölösleges!
2014. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az én csillagjegyem is szűz, és teljesen megértem amit mondasz.

A mi csillagjegyünk szülöttei általában hasonlítanak egymásra.

Ami azt illeti, sok értelmetlen horoszkóp van, de a véleményem szerint igenis van ebben valami.

Igazából sokféle praktika van, amivel segíthetünk magunknak, jó néhányat magam is kitapasztaltam.

Szívesen segítenék neked, ha ez a probléma még ma is jelen van az életedben.

Melyik tulajdonságod a legjellemzőbb?

2014. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!