Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet 31 éves férfit...

Hogy lehet 31 éves férfit leszoktatni a pónikról?

Figyelt kérdés

Nagyon imádom a barátomat, de csk szerintem b*zis 31 évesen Én kicsi pónimat nézni és pónikat gyűjteni? Kb. egy éve szokott rá erre a marhaságra, próbáltam már vele erről beszélni, először finoman utaltam rá, hogy kicsit ezzel a hobbival már elkésett, aztán megpróbáltam a hiúságára hatni, mondtam, hogy mindenki b*zinak meg pedonak fogja gondolni. Erre azt mondja, hogy nem érdekli, más mit mond, neki ez így jó.

Mit lehet ezzel tenni? Nagyon szeretem őt, és nem akarok e miatt szakítani vele, de ez engem nagyon zavar. Tudom, hogy mindenkinek van hobbija, de miért pont ez? Van egy csomó más hobbija, ami tök fiús, szereti is őket, akkor miért nem száll le a pónikról, mikor nyilvánvalóan nem Ő a célcsoport?


25/L és 31/F



2014. jún. 1. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Lehet,hogy kamu kérdés,de ha igaz akkor banga vagy.a párom meg imád pecázni én utálom az egészet ha neki jó menjen,ha pónit gyűjtene nem szólnék bele.az ő élete had tegye már azt ami boldoggá teszi.
2014. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1. Nem kamu.

2. Életemben nem hallottam még azt a szót, hogy banga. De az vagy te.

3. A pecázás legalább férfias.

4. Csak azért zavar, hogy pónikat gyűjt, mert mindenki kiröhögi a háta mögött, és ez rosszul esik, mert szeretem. Ha ezért "banga" vagyok, akkor jól van.

2014. jún. 1. 12:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó felnőtt ember rajong ezekért, nemtől függetlenül. Én sem tudom megérteni, de tudd, hogy nem olyan egyedülálló eset a barátod. Akkor lesz baj ha már ilyeneket kezd el rajzolgatni :D: [link]
2014. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Én is kedvelem azt a mesét, és láss csodát, nem vagyok se b*zi, se pedo. Egyszerűen arról van szó, hogy igényes, vicces, és felnőtt fejjel is szórakoztató meséről van szó.

Itt egy elég jó írás róla:

[link]

2014. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
utolsó vagyok (70%) 22/f
2014. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Mi bajod a pónikkal?


[link]

2014. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2014. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a 84% az elég kevés, főleg, hogy 10% - nak mindkét nem bejön :)
2014. jún. 1. 13:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan kevés az a 84% hetero.


Az átlagpopulációhoz nézd (ez amcsi felmérés, mivel önbejelentésen alapul, a homokos/bi számok lehetnek magasabbak - pl. biztos volt, aki nem vallotta be, hazudott, stb)


"Among men, 91.3% reported straight or heterosexual identity, 3.7% reported gay identity, 1.2% reported bisexual identity, 1.7% responded “not sure or don't know,” and 2.1% declined to answer the question."

2014. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A 30 éves póninézőket bronynak hívják. Fogalmam sincs ebben mi a jó, de RENGETEG amcsi csávó csinálja ezt, több híres ember is köztudottan brony. És ezt az én kicsi pónimat már nem is gyerekeknek csinálják, rengeteg utalás van benne, például +18-as videójátékokból.
2014. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!