Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Több helyen olvastam (itt is)...

Több helyen olvastam (itt is) hogy emberek rájönnek, hogy álmodnak. Ez hogyan lehetséges? El lehet érni akarattal is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem már volt olyan hogy rájöttem hogy álmodom és olyan dolgokat tettem meg álmomban amit a valóságban nem mernék
2010. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem általában akkor van ilyen,ha valami rosszat álmodok,és akkor átsuhan az agyamon hogy ez csak álom,ilyen nem lehet,és felébredek. De ez is ritka.Akarattal nem hiszem hogy el lehet érni
2010. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én akkor jövök rá, mikor valami természet ellenes dolog történik... és olyankor áttudom venni az írányítást az álmom felett.. Amúgy én is voltam már abban a helyzetben, hogy nem tudtam eldönteni és addig hitegettem álmomban, hogy én ezt csak álmodom, mire rájöttem, hogy így van (x bonyolult... (x
2010. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

nem lehetetlen nekem is volt már olyan, hogy egybe fűződött az álmom ahhoz ami alvás közben történik velem pl csörgött az ébresztő és én azt álmodtam, hogy csengetnek :P

Szerintem csak rengeteg alvással lehet elérni :P Nagy számok törvénye egyszer csak lesz hasonló élményed :)))

2010. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
REM fázis (ha megfigyelik, alvás közben mozog a szem -kutyáknál is látható), nem alszol elég mélyen, féligmeddig tudatodnál vagy. Vagy túl felpörögtél napközben azért nem tudsz ilyenkor lenyugodni, vagy túl kipihent vagy már eleve, és ez az oka.
2010. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az mitől van, hogy alszok, de mégse?! Szóval az ilyen félig meddig a tudatomnál vagyok... mindent érzékelek, ami a környezetemben történik, emlékszek is rá, de mégis alszok és nem tudok rá reagálni.
2010. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem néha előfordul, hogy mikor valami jó kis álomban vagyok akkor arra gondolok, hogy pl most odamegyek valamihez. És akkor az álmomban oda is megyek ahhoz a dologhoz.

Csak az a baj, hogy ez kb csak addig tart. Aztán felébredek.

De olyan is volt már, hogy éreztem azt ahogyan kezdek ébredni és arra gondoltam, hogy még úgy folytatnám ezt a jó álmot. De aztán vége. Már nyitva is volt a szemem.


De van olyan is, hogy lefekvés előtt valami jó dologra gondolok és akkor arról álmodom. Mondjuk ez ritka.

2010. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha lehetetlen dolog történik, akkor észre lehet venni, hogy álmodsz. Velem néha előfordul ilyen. Pl a múlt héten az egyik álmomban beálltam meztelenül röplabdázni. A csapattársaim kérdezték, hogy: te csak ilyen lazán veszed?

Mondtam, hogy: aha.

És játszottunk tovább.

De régebben volt olyan, hogy egy kockáshasú pasi volt az álmomban. Kérdeztem, hogy: te hogy kerülsz ide?

És azt válaszolta, hogy: hogy én hogy kerülök ide? Te álmodsz!

Én: Ja, tényleg! :D

Olyan is volt, hogy valahogy észrevettem, hogy álmodok, és rengeteg csokit ettem, mert tudtam, hogy nem fog meglátszani rajtam. :D


17/L

2010. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!