Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám fejleszteni az...

Fannipani kérdése:

Hogyan tudnám fejleszteni az énekhangomat?

Figyelt kérdés
3 éve gitározom, van zenei hallásom. Ha a gitárom el van hangolódva viszonylag pontosan be tudom hangolni, és ha zenét hallgatok általában rájövök az adott szám akkordjaira, szóval nem olyan rossz a hallásom. De sajnos nincs hangom, pedig fontos lenne. Szoktam dalszövegeket, gitárkíséretet is íri, csak nem tudom elénekelni, pedig már dallam ötleteim is vannak. Ha van valami tippetek, ötletetek, hogy hogyan javuljon a hangom akkor kérlek segítsetek! Elszántságom meg van hozzá. Lány vagyok. Előre is köszi!

2014. júl. 8. 14:22
 1/3 anonim válasza:

Bizonyára forgatni fogod a szemeidet a válaszom miatt, de csak azt tudom mondani, amit nekem is a zongoratanárom. Sok gyakorlást kel belefektetni, nem szabad feladni, ha elsőre vagy akár huszadszorra sem sikerül, és a legfontosabb mindig a pozitív hozzáállás.

Sok sikert kívánok :)

2014. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenni egy énektanárhoz is. Ha nem is tartósan de már 1-2 óra is hasznos lehet. Tud neked tanácsot adni, hogy milyen a hangod, hogy fejleszd.
2014. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, az éneltanáron már gondolkodtam, csak még nem találtam jót. De aki keres, az előbb utóbb talál, szóval jövő tanévben remélem tényleg elkezdhetek énekórákat venni. Már elkezdtem gyakorolni így otthon, és még mindig siralmas a hangom, de már javul, úgy vettem.észre.
2014. júl. 9. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!