Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezeljem ezt a szitut?

Hogy kezeljem ezt a szitut?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki leszbi vagyok.14 éves vagyok és nagyon vonzódom a saját nememhez és félek elmondani a családomnak hogy hogy érzek a lányok iránt. ebbe kérnék segítséget.

2014. júl. 8. 20:56
 1/7 anonim válasza:
40%
Mondd, hogy nagy bejelenteni valód van, és egy finom vacsora(esetleg egy kis szesz) keretében monnd el
2014. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

En is az vagyok.. :)

En el sem mondtam mert akkor kitagadnanak..

Ezert ha kerdeznek ilyenekrol engem mindig háritok.

Talan azert mert vallasos csalad vagyunk,ez van.

A szuleid es szeretni fognak igy is. Mondd el batran

15\L

2014. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem mind1,h csak vonzódsz a lányokhoz vagy kíváncsi vagy.. vagy undorodsz a pasiktól,és a fa*tól.. én pl biszex vagyok mindkét nem vonz,de a pasik jobban. de imádom a női testet főleg kényeztetni.
2014. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem 14 éves kor körül kezdünk kiváncsik lenni ilyen téren, én is az voltam. Ha megnyugtat elárulom, próbáltam csajjal is, mert én is ezt hittem hogy hozzájuk vonzódom. Jó volt, de nem volt olyan mint vártam. Fél éve egészséges párkapcsolatom van fiúval, és boldog vagyok vele. Viszont ha szingli lennék tuti nem utasítanám el a csajokat, sőt hármasban is kipróbálnám. :D Ez normális, mindenki kiváncsi csak nem mindenki vallja be. A szüleidnek meg szerintem ne mondj semmit, előtte győződj meg róla 100%ban melyik nemhez/esetleg mindkettőhöz/ irányulsz, aztán ülj le velük egy nyugodt családi beszélgetésre. :)

Lány/XX

2014. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen sok lány gondolkodik így, később megváltozik. Ne búsulj, ettől nem fogsz babát várni.
2014. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ráérsz ezt még elmondani :)

Először legyen egy stabil párkapcsolat. Aztán utána el lehet mondani nagyon közeli tényleg megbízható barátoknak.


A szülők csak utána jönnek, persze csak ha liberálisak.


Ha nem, akkor csak költözés után...


Tudom milyen szar titkolózni, de mégis ez a legjobb megoldás addig, amíg a szüleitől függ az ember, én már végig csináltam ezt, viszonylag szerencsésen.


20/L/L

2014. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ráérsz elmondani majd akkor, ha lesz egy komoly barátnőd.

Addig mondjuk, érdeklődni, hogy mi a véleményük róluk, lehet, hogy tök nyitottan állnak hozzá. Esetleg egy jól megválasztott filmet nézzetek meg együtt, és aztán lehet beszélgetni róla, ha bíztató a hangulat.

2023. márc. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!