Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ha ti 174 cm magasak...

Lányok! Ha ti 174 cm magasak lennétek, mernétek magassarkút felvenni, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 16:16
 1/8 anonim válasza:
Én egyértelműen felvenném. Nem kell magadat miatta rosszul érezned. Inkább legyél magas és csinos, minthogy kicsi és tömzsi! Én is 170 cm vagyok.:) 16/L
2014. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
simán :)
2014. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most negatív leszek ,bocsi.

171 cm vagyok és így sem húzok magassarkút ,mert alapból utálom ,h ilyen magas vagyok ,viszont szivesen húznék ha lennék ugy 165 magas max.

De ha neked tetszenek , és szereted ,h ilyen magas vagy ,akkor viselj bátran magassarkút ! ;)

2014. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Csak azért kérdeztem, mert mostanában (ahol én élek) sokan ilyenekben járkálnak, sőt egyre többen, és a magasságomat akadálynak éreztem ebben a dologban.

Lehet én is hordok majd (de azért nem 10 centiseket, hogy ne legyek túl magas :) )

Sokat segítettetek! :D

2014. júl. 10. 21:56
 5/8 anonim válasza:
Igen ! Minnél magasabb vagy annál jobb ! Hány éves vagy?
2014. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok :)
2014. szept. 5. 15:27
 7/8 anonim válasza:
De magas vagy :O
2016. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bocs, hogy fiúként beleszólok. :) Szerintem a magassarkú lényege úgysem az, hogy rátesz pár centit a magasságodra, hanem hogy csinos, elegáns leszel tőle. Ez pedig annak is jár, aki 174 centire vagy még nagyobbra nőtt. Szóval vedd fel nyugodtan!


Ha párt keresel, és zavar, hogy sok fiúnál magasabb vagy, az persze más kérdés. Akkor "ismerkedős" alkalmakra inkább vegyél fel alacsonyabb cipőt. De egy iskolai vagy családi ünnepségre így is mehet a magassarkú, ha nem pont ott akarsz pasizni. :)

2016. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!