Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolába illetlenség felvenni...

Iskolába illetlenség felvenni magassarkút?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok, tudom, ilyenkor még meglehetősen korai, de úgy megtetszett egy magassarkú cipő. :3 A házirendünk csak az igen magas sarkat tiltja, szerintetek az 5-6 centi annak számít? Illetlenség ilyet hordani iskolába?

2013. jan. 9. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Én nem vennék fel iskolába magassarkút. Szóval én inkább arra voksolok, hogy edzőcipőt hordj.

3 cm-ig elfogadható kb.

2013. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Szerintem attól függ, hogy hogyan öltözöl hozzá!

egy irtó magas sarkú cipővel is lehet szolid és nagyon mutatós a ruházat, ugyan akkor végig csinálni egy suli napot benne nem feltétlenül könnyű. :)

2013. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
hetedikes létedre mindennap magassarkút hordani nagyon nem kéne. és nem is iskolába való.
2013. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Iskolába nem való.Rohadt egészségtelen.
2013. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Osztálytársam (18) 12 éves kora óta magassarkúkban jár, az utóbbi négy évben csak 12-15 centisekben láttam, még a legnagyobb hó esetén is. Annyira eldeformálódott, hogy több műtéten van már túl, nem tud járni rendesen, a lába nagyon csúnya.

Én 16 évesen kezdtem el gyakrabban hordani magassarkút, de max 10 centi. Még bőven ráérsz vele, lapostalpúval is lehetsz nagyon csinos. :)

2013. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az iskolával van a gond, hanem a koroddal. Mi általános iskolában nem hordtunk még magassarkút, fura is lett volna, "picik" voltunk hozzá, 13-14 évesen szerintem olyan hatást kelt, hogy valaki csak nagylány akar lenni.


Gimnázium vége felé más volt a helyzet, 17-18 évesen senki nem szólt meg, ha mondjuk télen valaki magassarkú csizmába ment, vagy esetleg nyáron magassarkú szandiba. De azért hozzá tenném, hogy elég szolid ruha volt hozzá, így nem volt annyira vészes. Szerintem várj pár évet :)

2013. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem az hogy illetlenség, de a gerinced tönkrevágja, a csontjaid félre nőnek, bütyök nő a lábadon tőle... nem hinném hogy ez minden vágyad. Felnőttként lehet hordani majd, ha már nem lesznek növésben a csontjaid 20+ éveidben. Ráérsz még. Egy kislányon egyébként is inkább csak nevetséges a magassarkú.
2013. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Atyaég, azt hiszem, elfelejtettem beleírni a legfontosabb szempontot: ÜNNEPSÉGRE illetlenség-e? Mindennapos használatra nem is gondoltam, azt nem akarom.
2013. jan. 9. 17:38
 9/12 anonim ***** válasza:
talán kicsit korai a magassarkú ilyen korban ünnepségre.
2013. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ünnepségen miért ne? néha én is magassarkúba megyek ünnepségre (de más is).:)

14/L

2013. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!