Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves körüli lányok, ti nem...

14 éves körüli lányok, ti nem buktok a motoros pasikra?

Figyelt kérdés
Mert ha én meglátok egyet,akkor egyből arra gondolok h milyen jó lenne mögöttük ülni! :D

2014. júl. 10. 20:11
 1/10 anonim válasza:

Lemerem fogadni hogy a Felhők felett 3 méterrel az egyik kedvenc filmed. :D

Amúgy engem nem hoznak lázba.

2014. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mindjárt szerzek egy motort! :)
2014. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen az a kedvencem!!! :D <3
2014. júl. 10. 20:37
 4/10 anonim válasza:
Én pont úgy vagyok evvel mint te :D (persze hogy ha jó pasi)
2014. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor 2 motort szerzek...;D
2014. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16 vagyok és nem.nem mindenki egyforma :DD ezek a kérdések anyámot :D
2014. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok és motorozok. A pasim is. A bátyáim is. Egyetértek veled :D. Kiváncsi lennék, hogy a srácok, hogy gondolhatnak a motoros csajokra!? Most OFF-olok, de mindegy :D
2014. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#7 *csajokról
2014. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Néha. Nem mindegyikre. :/ Volt egyszer egy osztálytársam, aki motorozott, de elég nyomi volt szegény. Én amúgy imádok motorozni, csak nem tudok. Bátyám mögé szoktam néha felülni, de a szüleim nem engedik, hogy megtanuljak egyedül menni, mert a tesómnak már volt két balesete, és az egyikben megtanult repülni.
2014. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért kicsit látszik, hogy nem nőtt be a fejed lágya. Egyáltalán nem bántásként mondom (!) De kicsit később majd rájössz, hogy nem ezek a fontosak. Én is imádom a 3MSC filmet, és persze ott Mario Casas alakítja a rossz fiút, aki motorozik és full helyes ugyebár. :D De ha látsz egy motorost az utcán, a való életben, az nem Mario lesz. És sajnos az esetek sok %-ban nem is lesz olyan jó pasi akit látni fogsz. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy te minden motorosra buksz?! azokra is akik tényleg visszataszítóak? És ha nem motorozna észre sem vennéd, sőt lenéznéd amiért csúnya? Lehetséges.. De ha itt tartunk én meg szeretem a BMX-es fiúkat, na de van sok kivétel.. Csak ismerek 5 fiút akik évfolyamtársaim, de rajtuk kívül még jó BMX-eseket is alig láttam szóval mindegy.. Na bocsi a hosszú válaszért, megszállt az ihlet:D 16/L
2014. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!