Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami baj van velem? Miért...

Valami baj van velem? Miért idősebb pasikra bukom? Normális ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet apakomplexusom van.. a fő,h 17 éves lány vagyok, akinek még nem volt barátja (komolyan nem) és... jó ez nem növeli nagyon az egómat és önbizalomhiányos vagyok.. na és folyton diétázom, mert nem tetszem a pasiknak... eddig 3 fiú próbálkozott.. az egyik 18 a másik 20 míg a harmadik 28 éves... nem vagyok valami gonosz fúria, de nem igazán jöttek be.. mondjuk szépen csak szex volt náluk az első.... viszont van egy másik problémám is, idősebb pasikra bukom... nálam a belső az első, és nagyon szeretem az udvarlást... mmint ezt nem kapom meg a korombeli fiúktól... és nem is olyan régen a nyáron találkoztam egy férfival... udvarolt, ő jött oda hozzám, érdekeltem és nagyon-nagyon jót beszélgettünk, rengeteget nevettünk, mint addig még soha férfival... mi akkor a bökkenő? A fiatalemberem 36 éves... és a rossz az egészben, h tudom, h nem szabad... de mégis olyan pasira vágyom mint Ő... h udvaroljon nekem és h szeressen.. végre egyszer az életben... mert eddig csak kihasználtak.... mmint barátként is! Csak nem tudom, h miért az idősebb pasikban találom meg ezt főként... inkább 5-15 évvel idősebbek jönnek be... belülről! Kérlek bármit írjatok, sokat segítene... Köszi!

17/D



2013. aug. 19. 22:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Lehet apakomplexus, önbizalom- és szeretethiány, ahogy írod is. Nem egyedi eset a közel 20 év korkülönbség, én ismerek olyanokat, akik közel ekkora korkülönbség mellett is boldogan élnek egymással, persze nem 17-36, inkább 23-38, vagy hasonló viszonylatban. De több a befuccsolt kapcsolat, mint a jó. Az nagyobb gond, hogy az illető nem szabad, talán családja, gyerekei is vannak, ez probléma, jobb nem belemászni. Meg nem tudom, ő mennyire gondolja komolyan, nehéz így mit mondani. Általánosságban annyi, hogy nyilván szerencsésebb lenne egy 20-as éveiben járó pár, mint egy 36 éves családos valaki, utóbbiból sok jó nem szokott kisülni. És még te is változni fogsz, 17 évesen általában máshogy gondolkozik az ember, mint évekkel később.
2013. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Az apakomplexus akkor szok fellépni, ha a nemtörődöm apuci hanyagolja a családot és a kislánya pedig apa típusú ferfira vágyik, mivel azt nemkapta meg gyerekkorában. Legalábbis én így ismerem ezt a helyzetet. Egyébként, nincs ezzel semmi baj ha vonzódsz hozzá, csak várjatok amíg 18 leszel, addig csak ismerkedjetek :) Nekem egy 13 évvel idősebb párom van, aki szentigaz nő, mint én, de nincs semmiféle komplexusom, már több mint 1 éve együtt vagyunk, és müködik :) én 19 ő 32 ;) Erezzétek jól magatokat, nevessetek sokat, de ne hagyd, hogy bármibe is belekényszerítsen az a pasi :) Sok sikert :)
2013. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
A te korodban az 5-6év korkülönbség még rendben van. De a majdnem 20, már sok... Elképzelhető, hogy belejátszik egy kis apakomplexus.
2013. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen ezen hezitálok én is.. tudom, h sok nagyon a korkülönbség és családja ugyan nincs, de barátnője van és nem is akarnám tönkretenni... na nem azt nem... jobban szeretem én annál! Apakomplexus... lássuk csak én imádom az apámat, vannak nézeteltérések néha, de ugyan kinél nincsenek, de nagyon jó apa és mindent megad amire szükségem van....

igen tetszenek a nálam 5-6 évvel idősebb legények is, csakhogy a galiba ott van, h őneki nem tetszem én.... vagyis... hmm olyannak nagyon nem aki olyan típusú mint én... mindig csak azt mondják: aranyos, kedves, de többre nem kellene.. ugye ez az elutasítás legkedvesebb formája, noha úgy, h nem tudják, h nekem is a fülembe fog jutni az, amit mondanak rólam!

szóval eléggé elkeseredett vagyok.... :( talán nem is vagyok méltó rá, h legyen valakim... félek, h engem nem lehet már szeretni.. képtelenek rá a pasik, h szeressenek... talán nem is vagyok szép... dagadtnak is érzem magam!

Igen sokan mondták már, h szerethiányos vagyok.. na meg önbizalomhiányos is... :/

2013. aug. 20. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért, te milyen típusú vagy?

Én pont beletartozok a nálad 6-7 évvel idősebb kategóriába. Nem mondom, hogy nem jönnék össze egy 17 éves lánnyal, de olyan sok esélyt se látok rá. Persze nagyban függ attól, hogy mennyire gondolkodik éretten az a lány.

2013. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nos, h milyen lány vagok? semmi egoizmus nélkül mondom!

Azt mondják rám, h tudok komoly lenni és jókat lehet velem beszélgetni, ugyanakkor, ha jó kedvem van sokat nevetek és nevettetem meg a barátaimat.. főleg, ha szomorúak.... azt mondják kedves és segítőkész... nagyszájú ám jó szívű csajszi.. aki mások szerint koravén.. legalábbis lélekben! Ennyi mások szerint ez vagyok én!

2013. aug. 20. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Így leírva, rendben lehetsz, nem lenne gond a korod. De ehhez meg kell téged ismerni. Csakhogy sokan eleve a korod miatt nem számolnak veled komolyan.
2013. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez igaz... és amúgy ezt mondani is szokták, h mikor megismernek tökre másként képzelnek el... :) mmint úgy értem, h sokat szoktam nevetni... szeretem a jópofa embereket, de tudok gátat szabni, h mikor van a nevetés és mikor komoly dolgok... és azt mondják sokan, h mivel eleve nem úgy tekintenek rám ezért ezt az oldalamat nem is láthatják.... barátaim viszont mivel bele látnak az egésznek a hátterébe is elmondják mi is a jó és rossz bennem... és azt kaptam amit fent említettem is... :)
2013. aug. 21. 08:57
 9/13 anonim válasza:
A fiuk serdülö korukban jó hogy nem udvarolnak. A korral ez majd megváltozik. Szerintem várjál amig a barátaid kicsit felnönek. És amugymeg anyám és apám közt 12 év van.
2013. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én, ha meghallom, hogy 17 éves a lány. Hát nekem se egy hozzád hasonló csaj ugrik be:D De így, hogy tudom milyen vagy, nem lenne gond a korkülönbséggel. Úgyhogy ne add fel:)
2013. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!