Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éltétek ezt túl (felvét...

Hogyan éltétek ezt túl (felvételi)?

Figyelt kérdés

Igaz, még csak 7.-es vagyok de volt mikor nem tudtam aludnia felvételi miatt. Mert még nem igazán tudom, hogy hova is menjek! És baromira kell tanulnom, hogy jó suliba tudjak menni. És minden egyes doga előtt az jár a fejemben hogy: Úr isten lehet, hogy ezen a dogán múllik az élatam!!!

Olaszt szeretnék tanulni, humán beállítotságú vagyok és érdekel még az idegen forgalom is.

Tudnátok valami sulit ajánlani?


2010. jan. 7. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
tök jó hogy tudjuk hol laksz, és hogy gimnáziumba vagy szakközépbe mennél..de mivel nálad ez nem volt szempont, a tatabányai árpád gimiben van olasz, és jó suli. na?
2010. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyu ne stresszelj! Nem a dogákon múlik az élet! Nem is a felvételin. Ha valami tényleg érdekel, akkor képes leszel vele foglalkozni, még ha el is rontasz 1-2 dolgozatot, vagy tantárgyat. Ne félj, ilyesmiken nem fog "elcsúszni" az életed. :) És nem kell most rögtön kitalálnod, pontosan melyik intézménybe akarsz menni, mert szinte bárhol lesz lehetőséged arra, hogy olyannal foglalkozz, ami érdekel. Nem a jó suli számít a legtöbbet, hanem a hozzáállás. De ha akarod, van olasz-magyar két tannyelvű is, meg vendéglátói szakközép, meg humánosabb gimnáziumi osztályok. Ám ha bekerülsz az egyikbe, és mégis változik az érdeklődésed, mindig lehet közben sőt utána is változtatni. Inkább élvezd ki, amikor azzal foglalatoskodsz, amit érdekesnek tartasz. :)
2010. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hupsz azt kifelejttem. A 17-ker mellet lakom. És az min1 hogy szakközép vagy gimi.
2010. jan. 7. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, majd lesz elég okos az életben:)

Szent László Gimnáziumban van olasz tagozat, én is oda jártam, és nagy jól megtanítottak,.

2010. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én előszőr ötödikes koromban írtam meg a felvételimet, de csak azért, hogy felmérjem, milyen a egy felvételi. Majd nyolcadikban már teljességgel mindenre számíthatok, ami előzőben volt. Felméred a terepet, majd kidolgozod a tervet: ennyi.
2010. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ady Endre gimit ajánlom...a B-sek humánosok és olaszra is lehet jelentkezni,mint 2. nyelv!

Ne stresszelj,felesleges..mondd azt,hogy én vagyok a legokosabb az épp aktuális csoportban,nyilváníts mindig véleményt,és úgy sokkal könnyebb lesz...légy egoista,ennyin múlik az egész :D

2010. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is olaszt szeretnék tanulni, én tegnap felvételiztem. Székesfehérvári vagyok.
2010. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a felvételi a világ legkönnyebb dolga..hülye karót nyelt tanárok idegesitenek vele aztán amikor oda mész .... semmi..sulit ajánlani nemtok me veszprémi vook:S
2010. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát azért ne bízd el magad a felvételivel kapcsolatban. Én tegnap írtam meg. A magyar 44 pont körül lehet (50-ből) viszont a matekban örülök, ha elérem a 10 pontot.

Az átlagom kitűnő. Az elmúlt év felvételieit 70-80-90%-osokra írtam meg. Mindenre fel kell készülni. Viszont, ami nagyon fontos: pozitívan kell hozzáállni mindenhez, légy optimista!

Tűzz ki magad elé célokat és ne félj megvalósítani azokat!

2010. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindemkinek!

Amúgy azt hallotam, hogy ez 10 év átlag legnehezebb matek felvételie volt. :(

2010. febr. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!