Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Reszketek meg folyamatosan...

Reszketek meg folyamatosan zavarba vagyok. Mit csináljak hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Ha idegen helyre megyek, vagy ahol sok ember van, elkezdek reszketni, meg olyan zavart vagyok, azt hiszem mindenki engem néz, már sokszor néznek hogy mi van, mer észre lehet venni rajtam, ha olyan helyen vagyok kezem, lábam, fejem reszket, mostmár elhatalmasodik rajtam ez teljesen, egyszerűen nem tudok rajta urrá lenni, ha valahol teljesíteni kell, vizsga vagy valami akkor is leblokkolok teljesen, koncentrálni se tudok miatta. Mit lehet ennek csinálni hogy elmúljon, mert ez már elviselhetetlen így.

2014. júl. 14. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Iszol te rendesen?
2014. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen
2014. júl. 14. 12:59
 3/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg az első videót! :)

Amúgy az énkép, önismeret fejlesztése elengedhetetlen.

[link]

2014. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Alkoholt iszol? Ugye nem?

Ez pánikbetegség. Javaslom a logoterápiát, pszichoterápiát.

Próbáld ki a paradox intenciót.

2014. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha így táncolsz egy sörűvel, fejeden egy szemetes zsákkal, és szín józanon, az már valami. :)
2014. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De szoktam inni, de csak hétvégente buliba, nem midennap. Ha ott nem innák, akkor ott is reszketnék.
2014. júl. 14. 14:47
 7/18 A kérdező kommentje:
hát majdnem így táncolok, csak nem józanul :D
2014. júl. 14. 14:48
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyenes út a rászokásra.
2014. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mert ki nem iszik buliba szted? egy discoba elmész ott midnenki iszik nem csak én
2014. júl. 14. 14:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem kell támadnod. Véleményemet mondtam el. Folyamatosan zavarban vagy, nemcsak a buliban. Mit csináljál hogy elmúljon? Először is ne legyél sértődékeny. Mert ha magadat felhúzod kinek ártasz? A másiknak? Nem. Ő éli tovább az életétt, neked viszont lehet, hogy el van cseszve a napod. Vizsga , egyébb helyzetekben is reszkedsz. Ha válaszolnék rá, akkor a te válaszod, hogy ki nem reszked vizsga közben?
2014. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!