Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan oldjam meg a problémáim...

Hogyan oldjam meg a problémáim? Valaki végre mondana valamit?

Figyelt kérdés

Évek óta depivel kűzdök.


Olvastam egy személyiségzavarról,magamra ismertem.


Soha nem volt párom,ha így megy tovább nem is lesz.


Szakmám van,de a problémáim miatt két helyről is kirúgtak.


Egy más világban élek így az emberekkel nem találom meg a közös hangot,nem tudok úgy beilleszkedni.


Amibe bele kezdek abban kudarcot vallok,semmi nem jön össze kb.


Sok szakembernél megfordultam már,de kb semmi értelme nem volt,odáig jutottam el h nekem több kell.

Eddig az ima segített a legtöbbet meg az hogy minden nap kimondom,h szerencsés vagyok stb.


Köszönöm. :)



2014. júl. 14. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a problémáidra meg a betegségeidre.Nem vagy te beteg nincs semmi bajod.Problémái,depis napjai pedig mindenkinek vannak.Csak éld az életedet és légy boldog! :) Használj ki minden percet :)
2014. júl. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FeleBarát válasza:
87%

Első sorban mindenképpen találni kell egy jó dokit, aki akár gyógyszerrel, vagy a nélkül segíthet. Nem fog azonnal eredményt hozni a munkája, szóval türelmesnek kell lenni, habár tudom, hogy ez a legnehezebb egy depressziós ember számára (tapasztalat). Mindemellett pedig a mozgás rengeteget segíthet! Én mindig akkor éreztem fellendülőben az életemet, amikor aktívabban elkezdtem mozogni. Mindenképpen aerob mozgást ajánlok (futás, biciklizés), ez hozza a legnagyobb "eredményt" - a rossz közérzet elmúlását. És ilyenkor mindig bátrabbnak és közvetlenebbnek éreztem magam.

Nem tudom mi a szakmád, de vagy váltsd le ha nem találsz benne örömet, vagy pedig tanuld meg szeretni a munkád.

Keress hobbit! De ne olyat, amit egyedül, ülve kell végezni. Menj társaságba, és hódoljatok együtt kedvenc hóbortotoknak.

Ha esetleg szociális fóbiád van, arra csak azt tudom mondani, hogy meg kell tanulni leszarni mások véleményét.

A pártalálást pedig érdemes egyrészt rábízni a sorsra, másrészt viszont te magadnak is lépned kell!


Nem könnyű a változás, de ha nem belülről jön, akkor senki sem fog tudni neked kívülről segíteni. Remélem fellendül az életed és hamarosan egy boldog ember lesz belőled! :)

2014. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem kell mindjárt dokihoz fordulni,ha az illető úgy lássa.Minek fusson dokihoz?hogy tele tömje őt gyógyszerrel és úgy rászokjon mindenféle nyugtatókra,hogy ne tudjon teljes normális életet élni? mindig a legfontosabb,hogy legyen akarat erőd és ha a családod,barátaid tudják,hogy mi a helyzet mindig sokat jelent,ha valaki támogat.Ne élj úgy,hogy a betegségen kattog az agyad,mert mindenkinek vannak problémái.És?Most ha a nap 24 órájában erre kéne gondolni,hogy most személyiségzavarom van,akkor ebe fogsz tényleg bele őrülni.Nincs személyiségzavarod,se semmi baj veled csak olvastál egy pár dolgot ,ami igaz rád,és akkor fűha 100 az vagyok és beképzeled magadnak.Most csinálok én is egy tesztet az interneten,hogy mennyire vagyok mit tudom is én internetfüggő,válaszolok pár kérdésre és kiírja,hogy 80=-ban az vagyok és közben a számítógépnél ,ha egy nap lehet 2-3 órát :D

éld az életedet,ne gondolj ezekre.légy erős!a múltadon nem változtatsz,de erősnek kell lenned és akarnod kell ,mert szerzel te munkahelyet,barátkozz keress olyan társaságot,ahol jól érzed magad.És nem csak ülsz közöttük és mosolyogsz mert mindenki mosolyog,hanem velük örülsz.És élj és élj foglald le magad,ha érdekel a sütés süss,ha olvasni szeretsz olvass.csak foglald le magad és a gondolataidat.Sok sikert! első voltam :)

2014. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Évek óta depivel kűzdök."


-Soha nem voltam depressziós, max a kedvem ment el jó pár dologtól, mert csalódtam azokban, vagy ráuntam azokra.


"Soha nem volt párom,ha így megy tovább nem is lesz."


-Nekem sem, a 26 évem alatt. Én tudom, hogy nem is lesz, ezzel nem okozok magamnak meglepetést! Én törtem már magam, a belem is kidolgoztam jó pár csajért az életembe, viszonzást 1x se kaptam. Ezek után 1 fűszálat se teszek arrébb senkinek, max ha előre megfizeti a fáradozásaimat.


"Szakmám van,de a problémáim miatt két helyről is kirúgtak."


-4 szakmám van eddig 8 bejelentett munkahelyem volt és 3 feketemunka.


"Egy más világban élek így az emberekkel nem találom meg a közös hangot,nem tudok úgy beilleszkedni.2


-Nem érdekelnek az emberek, mivel a 98%uk csak a párkapcsolatról illetve a problémáiról tud beszélni. Problémáim nekem is vannak, nem érdekel más gondja, mindenki oldja meg az életét ahogy tudja!


"Amibe bele kezdek abban kudarcot vallok,semmi nem jön össze kb."


-Nekem se. Volt egy vállalkozásom, 1,5 millás buktával zártam.


"Sok szakembernél megfordultam már,de kb semmi értelme nem volt,odáig jutottam el h nekem több kell."


-Passz. Nem fizetek 10e/órát egy beszélgetésért senkinek!


"Eddig az ima segített a legtöbbet meg az hogy minden nap kimondom,h szerencsés vagyok stb."


-Ateista vagyok, nem hiszek se Istenben, sem a sátánban.


"Köszönöm. :)"


-Nincs mit! :)

2014. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1-2-3 Válaszoló: Köszönöm szépen nagyon. :)Pedig van pszichés bajom,van is róla papírom...
2014. júl. 18. 19:01
 6/6 anonim válasza:

A jó a helyzetedben az, hogy felismered, vannak lelki problémáid, amik akadályoznak az élet élvezetében, emberi kapcsolataid kialakításában.

Az viszont hiba, ha csak város a segítséget, és a problémád mögé bújsz, hogy "hát emiatt nem sikerül semmi". Kicsit, mintha magad választanád ezt az állapotot...ismerős, kényelmes, és nulla erőfeszítéssel is működik.

Ha boldog akarsz lenni, partnert, barátokat, munkádban örömöt és sikert - akkor Te magad kell, hogy változz, másképp gondolkodj, és másképp kommunikálj. A világ körülötted ugyanaz, mint másoknak. Csak a te nézőpontod sötétebb.

Nem véletlen, hogy az ima segít - a lényeg ugyanis a hited és a pozitív hozzáállásod. Minden siker alapja ez. Te magad teremted, ahogy a választott utadon jelenleg a sikertelenséget és depresszióra utaló negatív energiákat is.

Válassz, és érezz, élj, cselekedj a szerint. Sok erőt kívánok hozzá, képes vagy rá!

2014. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!