Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akiknek magas az IQ-juk, mit...

Akiknek magas az IQ-juk, mit tudnak vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Miben lesznek jobbak?

2014. júl. 20. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

nem tesznek fel ilyen kérdéseket pl

logikusabban gondolkodnak könnyebben átlátják a helyzeteket könnyen találhatnak megoldást a dolgokra nehéz őket becsapni könnyen tanulnak meg új dolgokat

2014. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy nekem magas az IQ-m, tehát én feltehetem a kérdést. Már ha nem gond.
2014. júl. 20. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Például ők adnak értelmes, hasznos válaszokat gyíkponthun.
2014. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tesómnak magas az IQ-je és atomfizikus lesz (most készül doktorira)
2014. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Attól az még semmit nem jelent.

Ha gyökér valaki,akkor az gyökér is marad..

2014. júl. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik osztálytársam Mensa tag, tehát az IQ-ja elvileg magasabb mint az emberek 98 százalékának. Én erről jó ideig nem is tudtam, és megmondom őszintén hogy az órai teljesítménye, és hozzászólásai alapján én egyáltalán nem néztem volna ki belőle... Őt hallgatva és figyelve még nem sikerült felfedeznem az intelligenciának valami különleges megnyilvánulását, de hát biztos van benne ha egy teszt így mutatja... ugye?
2014. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Kerdezo!


Akiknek magas az IQ-juk, azok raallnak, h elerjek a felso polcon a befottet. Akiknek nem eleg magas, azok a hokedlit valasztjak ugyanerre a celra.


Elso valaszolo meglatasat nem osztom. Ismert olyan vizfejusegben szenvedo beteg, akinek -agyterfogata alapjan- nem lett volna kapacitasa 160-at elerni a teszten, megis megtette. Szoval mit is mer a teszt?


Hogyhogy mit lehet magas IQ-val kezdeni?! A magas IQ-ju emberek irjak az IQ-teszteket.


En a magam reszerol azokat becsulom, akik EQ-ra es foleg SQ-ra gyurnak.


Udv R.

2014. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Akik az EQ-t meg az SQ-t lobogtatják folyton azok tudat alatt biztos irigyek azokra az emberekre, akiknek magas az iq-juk, ellentétben velük, akik butácskák, de pofázni azt első osztályúan tudnak. Ezt méri az EQ meg az SQ hogy valaki mennyire tud szófosni.
2014. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenki arra gyúr, amiben erős.
2014. júl. 29. 12:14
 10/10 anonim ***** válasza:
AzIQ és a hétköznapi értelmű "intelligencia" nem azonos!
2014. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!