Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám megtalálni?

Hogyan tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit a Balaton soundon ismertem meg, annyit tudok róla, hogy spanyol, Madridban lakik és 25 éves.. van valami esély rá, hogy megtaláljam valahogy szerintetek? És ha igen, akkor hogyan?

2014. júl. 24. 13:32
 1/5 anonim válasza:
Hát lehet, hogy hülyeségnek tűnik de én facebookon megnézném az eseményt, és megnézném a résztvevők között a madridiakat..bár nincs garancia arra, hogy megtalálod ott, de jó kiindulási pont :)
2014. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ima a jó Istenhez, bár ha neki is tetszettél volna, nem biztos, hogy hagyni kellett volna téged elsétálni. Az is lehet, hogy egyéjszakás románc voltál, és nem akart többet. Egy lánynak éreznie kell, hogy csak ennyi infót tud róla akkor ez elég kevés nem? Ha tetszik egymásnak két ember akkor sokkal több infot szolgáltat ki a másiknak, mint csak pár adat. Ebből is látszik, hogy ennek a nyomozásnak semmi értelme. Nehogy már a női nem fusson a férfi után, hol van a klasszikus férfi hódit meg nőt? Valószínűleg rád mélyebb hatást tett a fiú, mint fordítva. Fogadd el, vagy szenvedsz....
2014. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én megadtam neki a számom, meg mondta is, hogy másnap találkozzunk csak én nem tudtam mert elutaztam..:/
2014. júl. 24. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor pedig nem hivott, fogadd el, igy akarta a sors..ha másképpen akarta volna, biztosan másképpen alakult volna, ne keseregj!!

leírok egy érdekes sztorit velem kapcsolatban

a neten cseteltem egy fiúval, csak fényképről ismertük egymást. Olyan barátivá alakult a beszélgetés, semmi több.

Azt irta, hogy hétvégén elutazik, nem lesz elérhető, én is elutazok irtam neki, majd hétfőn. :-)

Vonattal közlekedtem akkor 200 km utaztam, IC-vel amire helyjegy kellett, mivel sok hely volt, én átültem egy másik helyre nem ahová a helyjegyem szólt. Felszáll féluton egy srác és kéri, hogy adjam át a helyét neki oda szól, én közlöm vele üljön le bárhová, mert teljesen mindegy, alig vannak a vonaton. A végén helyet cseréltünk, jól megnéztem, kicsit ismerős volt valahonnét, tovább nézegetem könyvet olvas, nézeget az ablaküvegben, látom engemet is figyelget. Majd egy helyen szálltunk le a végállomásnál. Nem történt semmi az utazás során. Eljött a hétfő, kérdezem a netes "barátomtól" akiről kiderült, hogy külföldön él és dolgozik messze északon, hogy milyen könyvet olvasol mostanában? Majd irja, a könyv iróját, nekem erre beugrik, hogy oppá ahaaaa, leirom neki a könyv cimét, erre felkiált TE VOLTÁL ???? ajaj mondom, mi együtt utaztunk közel 100 km-t és csak nézegettük egymást, mikor majd minden nap órákig cseteltünk :-) nagyon mérges volt, hogy nem szólítottam meg stb stb.


Nos a sztoriból is látni, hogy ha két embert a sors össze akar valamiért sodorni akkor össze is fog akár több ezer kilométerről is megmozgat két embert, hogy azonos időben és percben összefussanak :-) nos a mi esetünkben, csak egy vonatot kellett lekésni a fiúnak :-)


ennyi...:-)

2014. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Srapnel ***** válasza:
Ha a nevét sem tudod, akkor jobb, ha nem keresed meg.
2014. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!