Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám megtalálni a...

Hogy tudnám megtalálni a saját stílusom?

Figyelt kérdés
Már sokféle stílust kipróbáltam, de valahogy egyiket sem éreztem teljesen a magaménak. Voltam emo, rocker, dark, plázacicás, rapper, de valahogy mindegyiket meguntam, mert nem éreztem a magaménak. Az emo, és a rapper állt hozzám a legközelebb. Hogy találhatnám meg a saját stílusom?? 13/L
2013. jan. 2. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, idővel az is meglesz. Ahogy mondani szokták ez ilyen korban természetes, de főleg az általad képviselt értékeket tükrözi, ha ezt majd tényleg megérted, akkor biztosan megtalálod magad.
2013. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem is fogod megtalálni, mert nem fejlődött még ki a személyiséged. majd később, ahogy a felettem szóló írta.
2013. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is sokat kipróbáltam már, d mondjuk nem öltöztem úgy, csak érdekeltek azok a dolgok. Már egy ideje inkább olyan hippis vagyok, de már a hasonló ruhák is tetszenek. Nekem ez úgy jött, hogy egy könyvben a kedvenc szereplő is hippi lett. Én nem azért, mert utánozni akartam (na jó, kicsit igen) hanem csak úgy magától jött.

14/l

2013. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
melyik könyvben?? szent johanna gimi??
2013. jan. 6. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha :D
2013. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Virág:D
2013. jan. 7. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedvencem :D
2013. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem is:D
2013. jan. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!