Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Különös lány vagy te?

Különös lány vagy te?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom (a szomszédunkban lakik, amikor suli volt mindig együtt mentünk) akivel reggel beszélgettem és szóba került, hogy elgondolkoztam azon, hogy vécés néni leszek..erről azóta egyébként lemondtam. Szóval épp kifejtettem erről a véleményem amikor elmosolyodott (olyan huncutul) és azt mondta, hogy különös lány vagyok. De olyan érdekes hangsúlyal mondta. Szerintetek ez jó vagy rossz? Annyira összezavarodtam :/ Még azt se tudtam, hogy reagáljak..csak össze-vissza nevetgéltem meg piros lettem mint egy tál cseresznye
2014. júl. 25. 13:03
 1/6 anonim válasza:
Nem értem mit akarsz........
2014. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, hogy ez most jó vagy rossz?
2014. júl. 25. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
ki a gyikomnak az a célja a jövőre nézve ,hogy vc-s neni legyen? azert mondta ,hogy különös vagy mert kinek jut eszibe ilyen gatya ötlet ? ilyen sz4r tervei senkinek sincsenek legfeljebb így hozza az elet
2014. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jó de nem is rossz.. Csak furcsálta amit mondtál.. Hogy ilyen hülye ötleted van..
2014. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen volt hülye ötlet..ha nem kéne hozzá engedély baromi sok pénzt tudnék kihozni belőle
2014. júl. 25. 13:48
 6/6 anonim válasza:
Te tényleg egy fura lány vagy.. -.- És ez egyáltalán nem jó jelző. Ebben az esetben legalábbis biztosan nem. Bár ha sikerült a barátod személyében egy majdnem ennyire furcsa emberre bukkannod, akkor talán az ő szemében ez még pozitív dolog is lehet.
2014. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!