Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak véletlen? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak véletlen? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Hosszú kínlódás után végre normális párkapcsolatban vagyok néhány hónapja. Az utóbbi egy hónapban azonban van egy lány, akibe úton útfélen belebotlom!

Először csak egyszer-kétszer tűnt fel, hogy mindig ugyanazzal a villamossal megyünk ugyanakkor, utána az is feltűnt, hogy ezen kívül ugyanarra a helyre is. A múltkor már feltűnt reggel, hogy nem láttam, helyette munkaidő után ugyanazzal a busszal jött és ugyanabba a kerületbe és buszmegállóba, ahol én is lakom! Na ezen a ponton kapott el a frász, hogy ez most így tényleg csak véletlen lenne? Persze, nyilván egy tucat ember lakik ott ahol én, és használja azt a tömegközlekedést, amit én, de ennyi egyezés még eddigi életemben sose fordult elő (tekintve, hogy nem ugyanazzal a busszal/villamossal megyek minden reggel nyilván, ő mégis általában azon van, amin én). Mi több, a szüleimhez utaztam hétvégén a vonaton, és mintha őt is ott láttam volna rajta. De vagy én kezdek becsavarodni, vagy ha tényleg ő volt az, akkor szerintetek ez mi a fenét jelenthet? Menjek oda hozzá vagy ne foglalkozzam vele?

(bocs, hogy ebbe a kategóriába tettem a kérdést, de fogalmam sincs, melyik lett volna a jó)



2013. márc. 2. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Udv,a mostani baratom ex-baratnojevel egy utcaba lakunk,egy autobuszzal megyunk suliba,egy szakot tanulunk egy suliba jarunk,egyforma izlesunk van oltozkodesben,ekszerekben is,egyforma telonk van...ez csak veletlen szerintem nalad is:)
2013. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Furcsák ezek a véletlenek akkor. :)
2013. márc. 2. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért ha azon a vonaton is rajta volt, amikor szüleidhez mentél, az para. De ha már csak beképzelted, akkor kicsit furán jönne ki, ha odamennél hozzá. Bár a mai világban ki tudja, hogy mire képesek az emberek..Ne rögeszmésen, de azért figyeld, és ha olyan helyeken is feltűnik, ahova te ritkán jársz, én elbeszélgetnék vele..
2013. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy követ - sőt, ebben 100%-ig biztos vagyok -, ha erre gondolsz, mert látszik az arcán, hogy ő is meg-meglepődik. Ezért furcsa.
2013. márc. 2. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leszólítanám... Hátha nem véletlen, hogy folyton összehoznak titeket a mindennapok!
2013. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik villamos? Velem is hasonló van...
2013. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A 4-6-os.
2013. márc. 3. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem. :(
2013. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már paranoiás vagy :)
2013. márc. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!