Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek van valahol olyan...

Szerintetek van valahol olyan hely ahol kipróbálhatom?

Figyelt kérdés

Szóval jogsi előtt állok, de csak 1-re lenne pénzem...Apuék azt akarják, hogy kocsira tegyem le, akkor ők fizetik a kocsit, nekem csak a jogsit kell. Én most kitaláltam, hogy nekem robogó kell, nem nagy csak egy kis teljesítményű segédmotor, mert reggelente nem egyszer csak állunk a dugóban és nekem amúgy is a suliba kéne csak.A helyi busz óránként jár és jövőre a faktjaim miatt kell valamilyen közlekedési eszköz, amivel hamar a suliba és haza érek.


Szóval mikor felvetettem apunak, azt mondta, hogy nem engedi, mert ő is motorozott annak idején...Na de ő agy motoron ült, szóval sikerült megpuhítanom, mire azzal érvelt, hogy ültél már egyáltalán motoron? tudod milyen érzés azt vezetni? akkor minek akarsz?

így kicsit elbizonytalanított...


Ezért ki szeretném próbálni valahol, van erre valahol lehetőség? Ha már biztos lennék benne, hogy tetszik, nem sajnálnám rákölteni a pénzem...mert ez esetben sajna a mocit is nekem kell állni.


Köszi előre is! Megy a zöld! :)

18/L



#jogosítvány #ingyen #motor #próba #robogó segédmotor
2014. júl. 26. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Rutinpályákon ott a motor és az oktató is, először ott tanítanak meg. Valószínűleg úgy is kipróbálhatod, hogy nem kezdesz el egy tanfolyamot, hanem csak kifizeted az órabért hogy foglalkozzanak veled. Ezt konkrétan ott kellene megkérdezned ahol kipróbálnád.
2014. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen magánterületen kipróbálhatod, ott a rendőr ha részeg vagy sem zargathat törvény szerint, legalábbis amíg balhét nem csinálsz.
2014. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne lerakni a "B"-t mert onnantól kezdve 50cm3-ig motort is vezethetsz.
2014. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!