Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem figyelnek rám a fiúk?

Miért nem figyelnek rám a fiúk?

Figyelt kérdés
15 leszek sztem duci vagyok 48.8kg vagyok és 160cm, még nem volt fiúm és fiú haverom sem :S szőke vagyok (csak a hajam) és az átlagom 4.3 szal az osztársaim szerint okos vagyok és szép de én máshogy látom magamat!nem nagyon járok bulikba(mert nem hívnak) de vicces vagyok és gyerekes. nem vagyok egy ribi, vannak barátaim. nem vagyok stréber utálom a sulit és a tanulást! nem tanulok XD majdnem mindntől félek :D bogarak liftek lépcsők repülők bohócok magasság sötétség csúnyabácsik XD barátaim szeretnek :D én vagyok a kis cuki a szemükben XD de a fiúk nem nagyon figyelnek rám :S miért? XD
2010. jan. 10. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

mutass képet, és megmondom hogy szerintem csunya vagy e


De igazából lehet hogy rosz a hozzáállásod, 15 évesen még neem kellene elkeseredned ezen.

2010. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ikszdéikszdé :D

Majd jön valaki előbb-utóbb.. Tudoood.. a szerelem akkor találja meg az embert, amikor nem is számít rá :)

2010. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
UUrrriis.. Hogy lennél már duci? Hát komolyan mondom.. Nem kell midnenkinek oylan gebének lenni.. Nincs önbizalmad.. Az van.. "osztársaim szerint okos vagyok és szép de én máshogy látom magamat!" Azt én meg már 15 vagyok és nem volt barátom, mert még úgy érzem, hogy nem lennék kész rá, fiú barátom persze van. De ez is csak rajtad múlik hogy teszel e érte.. Menj oda és barátkozz, tudod néma gyereknek anyja sem érti a szavát.. Ha te nem mész oda, akkor hogy várod el hogy ők megtegyék? Amúgy meg 14 évesen nem kell mindig a bulikra gondolni, engem is hívnak, de nyugodt szívvel elutasítom az ilyen piálós diszkós bulikat, mert tudod, aki csak pián keresztül tud jófej leni az sztem elég szánalmas.. A diszkóba meg általában nem véletlenül van kitéve a 18as korhatár. Nem kell rib@ncosodnod :) Ezzel nem leosztani akartalak, csak elmondtam a véleményem :)
2010. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
WÁÁÁhááááhááá.... 160hoz 50 kiló? NAGYON JÓÓÓ! kár, hogy fiatal vagy. :D
2010. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert gyerekes vagy? Nem is tudom..

Duci semmiképp nem vagy. Én 158 cm vagyok és 48 kg. És a BMI szerint alultáplált..ez azért vicces. Amúgy lehet figyelnek rád,csak te másokat figyelsz nem? Pl. nézed azt,aki neked tetszik, és nem látod a többi fiú?(csőlátás). Nálam is ez volt mindig. Ha ez vigasztal, nekem 19 éves koromig nem volt komoly pasim, senki nem volt jó. Majd eljön a te időd is. Annyira ráérsz még.

21/L

2010. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pl. soha nem tudnék olyannal kapcsolatot elképzelni, akivel buliban találkozok. Engem sokkal jobban érdekelnek, akik nem riszálják oda magukat. Akikkel csak úgy összefutok, és szép lassan alakul ki vmi. És feltételezem nem egyedül vok ezzel a véleménnyel, szóval ne siettesd, meg fog találni vki.
2010. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem azéért! nem akarok nagy bulis lenni meg ilyenek csak kimozduli mert am nagyon szoktam uncsizni! nem akarok buli ribi lenn! és lehet hogy tényleg csőlátásom van XD
2010. jan. 10. 18:17
 8/10 A kérdező kommentje:
am a gyerekesen azt értem hogy félek mindentől mindenen elröhögöm magamat éés XD nem tom néha nyafkának tartanak ez miatt :S
2010. jan. 10. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
én 162 cm&52 kg és nemvok duci mert sportolok
2010. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért nem mész a barátnőiddel valahova buliba? ott találnál magadnak fiú társaságot is:)
2010. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!